Ziraat Bank'tan Son Dakika Haberi! 6 Bin TL Ödeme Yapılacak, ATM’lerden Çekebilirsiniz

Ziraat Bankası resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre vatandaşların hesaplarını 6000 TL tutarında ödeme yapılacak, başvuru şartları neler?

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bank'tan Son Dakika Haberi! 6 Bin TL Ödeme Yapılacak, ATM’lerden Çekebilirsiniz

Ziraat Bank'tan Son Dakika Haberi! 6 Bin TL Ödeme Yapılacak, ATM’lerden Çekebilirsiniz. Ziraat Bankası resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre vatandaşların hesaplarını 6000 TL tutarında ödeme yapılacak, başvuru şartları neler? Detaylar haberimizde...

Türkiye'de kamu bankası olarak faaliyetlerini sürdüren Ziraat Bankası, 6000 TL tutarında ihtiyaç kredisini 90 gün ertelemeli olacak şekilde en çok 36 aylık vade seçeneği şeklinde vatandaşların hizmetine sunuyor.

Ramazan Bayramı'na sadece birkaç gün kala Ziraat Bankası, vatandaşların nakit problemlerini gidermeye çalıştı ve bu haberi yayınladı. Buna göre vatandaşların 6000 TL tutarlı ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmaları açısından kimlik numaraları ile beraber herhangi bir Ziraat Bankası şubesine gitmeleri mümkün olabileceği gibi diğer taraftan banka şubesine dahi gitmeye gerek olmadan oturdukları yerden mobil bankacılık ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden müracaat işlemlerini gerçekleştirerek 6000 TL tutarında ihtiyaç kredisini Ziraat Bankası'ndan çekebilir ve uygun faiz oranları ile oluşturulan taksit ödemelerini 90 gün sonra Ziraat Bankası'na yapabilir.

Ziraat Bankası 6 bin TL ihtiyaç kredisi maliyet tablosu

Vatandaşların, çalıştıkları yerde 6 aydır sigorta primlerinin yatmış olması gibi bir şart öne sürülmektedir. Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlar, 1.51 faiz oranı ile 6 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisini kullanabilir.

Ramazan Bayramı'na özel kredi kampanyası sadece Ziraat Bankası'ndan değil aynı zamanda diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank tarafından da an itibariyle ilan edildi.

Keşfet