Garanti Bankası’ndan Promosyon Kampanyası! Emekli Maaşı 5.500 TL Üzerinde Olanlara Müjde!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı açıklamalar ile birlikte en düşük emekli maaşı 5500 TL’ ye yükseldi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Garanti Bankası’ndan Promosyon Kampanyası! Emekli Maaşı 5.500 TL Üzerinde Olanlara Müjde!

Yani Ocak ayından itibaren milyonlarca emekli vatandaşlar bu rakamlar üzerinden maaş almaya başlayacak. Emekli maaşının artması ile birlikte, birçok bankanın promosyon kampanyaları da insanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Garanti Bankası'nın internet sitesinde yer alan bilgilendirme ile birlikte, emekli promosyonu kampanyasının detayları verildi.

Başvuru Detayları ve Süresi!

En düşük emekli maaşı alan vatandaşlar en yakın Garanti Bankası’na giderek ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden emekli promosyon başvurusu yapabilirler.

Karşılıksız ve geri ödemesiz verilecek 10.000 TL nakit paranın başvuru süresi ise sadece 10 gün.

Garanti Bankası Promosyon Şartları Neler?

Maaşını başka bankadan taşıyarak 36 ay boyunca maaşını bu bankadan alacağını taahhüt eden emekliler promosyon fırsatı kazanacak. Herhangi bir ek koşul, kefil yada belge istenmiyor. Taahhüt sözleşmesini imzalayan emekliler 3 gün içinde banka hesaplarından promosyon ödemelerini alabiliyor. Bunun yanında Garanti Bankası emekli maaş müşterisi kazanabilmek için farklı ayrıcalıklar da sundu.

sahte-para.jpg

Garanti Bankası’nın Emekli Müşterilerine Özel Fırsatları!

Emekli maaşı ve promosyon ödemelerine ek olarak nakit paraya ihtiyacı olan emekliler başvuru yapmaları durumunda tamamen kendilerine özel uygulanan faiz oranları ile Garanti Bankası’ndan kredi kullanabilecek. Yine Garanti Bankası müşterisi olan emeklilerden kredi kartı aidatı ödemesi alınmayacak. Ayrıca EFT ve havale işlemlerine de hiç bir ücret istenmeyecek.

Garanti Bankası Emekli Promosyon Tutarı Ne Kadar Olacak?

Garanti Bankası'nın açıklamalarına göre, maaşını üç yıl boyunca Garanti Bankası'ndan alacağına dair taahhüt veren kişiler, 3.600 TL' den başlayan promosyon ödemesini alabilecekler. Emekli promosyonları, maaş miktarı artıkça 6.000 TL seviyesine kadar yükseliyor. Maaş miktarına göre promosyon tutarları ise şu şekilde;

3.500 TL Altında Maaş Alanlara: 3.600 TL

3.500 TL – 7.500 TL Arasında Maaş Alanlar: 4.200 TL

7.500 TL – 10.000 TL Arasında Maaş Alanlar: 5.400 TL

10.000 TL ve Üzerinde Maaş Alanlar: 6.000 TL ödeme alabilecekler.

Keşfet