Vakıfbank Vatandaşa Umut Işığı Oldu, Kefilsiz Şartsız anında 65 Bin TL Kredi veriyor..

Vakıfbank aracılığıyla 65 bin TL'ye kadar bireysel kredi kullanmış olan tüm vatandaşlara banka tarafından yapılan açıklamada, yeni bir kredi geri ödeme paketi hazırlandığı bildirildi. Açıklamada düşük faizli kredinin detaylarına da yer verildi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank Vatandaşa Umut Işığı Oldu, Kefilsiz Şartsız anında 65 Bin TL Kredi veriyor..

Bir devlet bankası olan Vakıfbank geçtiğimiz günlerde bir kampanya düzenledi. Düzenlenen kampanyada 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekenlere 65 bin TL'ye kadar kredi geri ödemesi yapılacağı duyuruldu. Banka, kampanya kapsamında bireysel kredi ve kredi geri ödemelerinin yanı sıra uygun faiz oranlarıyla yeni krediler de kullandıracak.

Vakıfbank 65.000 TL ihtiyaç kredisine başvuruyorsanız ilk taksiti 3 ay vadelendirebilirsiniz. Hem emekli vatandaşlar hem de tüm sigortalı çalışanlar bu ödüllü kampanyalara kayıt yaptırabilir ve nakit onaylarını alabilirler.

VAKIFBANK'TAN KREDİ KAMPANYASI AÇIKLAMASI

Vakıfbank'ın resmi internet sitesi üzerinden bireysel kredi başvuru formunu doldurduktan sonra işlemlerini tamamlayan bireysel müşteriler, başvurdukları kredinin ödemelerini aynı dakika içerisinde alacak ve onaylanan kredi tutarı hesaba tanımlanacaktır. Bankanın internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapıldıktan sonra onaylanan tüm krediler anında hesaba tanımlanır ve müşteri tarafından hemen kullanılır.

61c5bb014e3fe1182c6a19fc.webp

VAKIFBANK'TAN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİYE NASIL BAŞVURULUR?

18 yaşından büyük olmak. İyi veya adil bir kredi notuna sahip olmak (1500 ile 1900 arasındaki kredi puanlarının kredi alma olasılığı daha yüksektir). Güvenilir bir gelir kaynağınız var ve bunu kanıtlayabilirsiniz (bankaya geçerli belgeler sunmak gibi).

Sigortalı olarak yeterli iş deneyimi. Banka ipoteği verilmesi için eşin yazılı onayı. Banka tarafından talep edilmesi halinde bir kefil.

Vakıfbank'ın kredi faiz oranı 1,79'dur ve para hemen hesabınıza geçer.

Keşfet