Günde 1 Kahve Parasına O Bankadan 16 Bin TL İhtiyaç Kredisi Çekebilirsiniz!

ING Bank resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre 90 gün ertelemeli Kredi paketi ile 22 TL taksitli 16.000 TL ihtiyaç kredisi veriliyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Günde 1 Kahve Parasına O Bankadan 16 Bin TL İhtiyaç Kredisi Çekebilirsiniz!

ING Bank resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre 90 gün ertelemeli Kredi paketi ile 22 TL taksitli 16.000 TL ihtiyaç kredisi veriliyor. Kredi ile alakalı detayları öğrenmek için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Yakın süreç içerisinde nakit problemi yaşayan vatandaş sayısında artış gözlemlenirken, banka kredileri ise büyük öneme sahip olduğu nokta vatandaşlar, hızlı bir şekilde artan altın ile dolar kuru sebebiyle dolar ve altın şeklinde borç yapmamaya çalışıyor. Bankadan çekilen krediler ise her ne olursa olsun aylık ödeme tutarları aynı kaldığı için borç sabit oldu sebebiyle pek çok vatandaşın ilk nakit tercihi yönetici itibariyle banka kredileri olmaktadır.

Günde 22 TL'ye 90 Gün Ertelemeli 16 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası ING Bank'ta!

Kamu bankaları ile özel bankalar, ihtiyaç kredisi musluklarını sonuna kadar açmaya karar vermişken özel bankaların avantajlı paketleri de dikkatlerden kaçmadı. Bu açıdan bakıldığında ING Bank tarafından gelen son dakika haberi ile ihtiyaç kredilerinde 90 gün erteleme avantajlı sunulacağı açıklandı. Böylece mayıs ayı içerisinde kredi çeken bir vatandaş, ilk taksit ödemesini eylül ayının başından itibaren yapmaya başlayacak.

ING Bank Günlük 22 TL Taksit İle 16.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Neler?

bankadan-044-faiz-oranlari-ile-14000-tl-odeme-yapilacagi-aciklandi-kamu-bankasi-harekete-gecti.jpg

ING Bank tarafından verilecek 16.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi açısından %2.08 faiz oranı ile beraber aylık ödenecek tutar netlik kazanıyor. Bu tutar ise ay hesabı ile yapıldığında günlük yaklaşık olarak 22 TL gibi bir rakama tekabül etmektedir. 36 aylık vade seçeneği şeklinde verilen bu kredide İsteğe göre ayarlamanız mümkündür. 36 ayı tercih etmeniz durumunda cebinizden çıkacak toplantı tutar ise 24 bin 25 TL olacaktır.

Keşfet