Ziraat Bankkart Combo Kredi Kartı Nedir?

Türkiye’nin en önemli ve köklü bankalarında ilk sırada yer alan Ziraat Bankkart Combo kredi kartı nedir en fazla araştırılan konu olmaktadır.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankkart Combo Kredi Kartı Nedir?

Ziraat Bankkart Combo kredi kartı nedir? Her geçen gün gelişen teknoloji ile bankaların sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alan combo kredi kartı hakkında bilgi alabilmek için araştırmalar yapılmaktadır. Günümüzde genel olarak combo kart kullanıcıları farklı avantaj haklarına sahip olmaktadır. Bu yüzden de her geçen gün combo kart kullanıcısı sayısı artmaktadır. Ziraat bankası gün geçtikçe yeni hizmetleri ile müşterilerine büyük kolaylıklar sunmaktadır. Ziraat bankası müşterilerinin özelliklede combo kart avantaj kolaylıkları daha çok dikkatlerini çekmiştir.

Bankkart Combo Kredi Kartı Nedir?

Ziraat Bankkart Combo bankaya ait olan kartlar içinde hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği bulunan bir kart olmaktadır. Bu kartın özellikleri sayesinde kullanıcılar banka kartı ve kredi kartını tek bir kart içinde taşımaktadır. Böylece her an için tek kart ile kredi kartlarının ve hesap kartlarının aynı anda kullanılabilme özelliği elde edilmiş oluyor. Bankkart Combo ön yüzünde kredi kartına ait olan temassız özelliği bulunmakta ve kredi kartı bilgileri yer almaktadır. Kartın arka yüzünde ise banka kartı özelliğinin kullanılması adına banka kartına ait olan bilgiler bulunmaktadır. Pek çok özelliğe sahip olan bu kartın kullanımı son derece kolay ve rahat olmaktadır. Pratik kullanımlı combo kart çeşitleri her zaman için ön palanda yer almayı başarmıştır. Combo kart özelliği ile son zamanlarda Kart Ziraat Bankası bankamatikleri üzerinden kullanılması ile 2 farklı seçeneği ortaya çıkmaktadır.

Ziraat Bankkart Combo Çeşitleri

Genel olarak banka kullanıcıları içim son derece büyük kolaylıklar ve avantajlar sağlayan Ziraat Bankkart Combo çeşitleri bulunmaktadır. Bu kart çeşitleri ile kartın kullanımları daha rahat olmaktadır. İşte bu kartın çeşitleri şunlardır;

  1. Combo Platinum; Kartlar içinde limitsiz kullanım hizmetleri bulunmakta ve bu kartta sahip olabilmek için çok yüksek bir puana ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden de genel olarak Combo platinum kart sahiplerinin sayısı daha azdır.
  2. Combo Gold; Kart pek çok kartın özelliğini içinde taşımakta ve yüksek limite sahip olmaktadır. Yüksek limit özelliği ile de farklı kredi kartı çeşitlerine gereksinim duyulmaz. Günümüzde Combo gold kart türleri genel olarak aylık gelire göre sunulmaktadır.
  3. Combo Klasik; Ziraat Bankası klasik kartları içinde yer alıp aynı özellikleri taşımaktadır. Her zaman için Combo klasik kart türleri farklı avantajları ile ön planda yer almaktadır. Genel olarak bakıldığında ise; Combo klasik kart çeşitleri günümüzde daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Yüksek limit çeşitleri Combo kart klasiklerde yer almaz.

Bankkart Combo Özellikleri

Ziraat Bankkart Combo Kredi Kartı özellikleri içinde kredi kartı ve banka kartı olarak kullanılması ilk sırada yer almaktadır. Kartta kredi ve banka kartlarının tüm avantajlarını içinde bulunmaktadır. Özelliklede anlık nakit ihtiyaçları Ziraat bankası combo kart avantajları ile kısa sürede kolayca giderilmektedir. Combo kart sahipleri; en çok anlık nakit gereksinimlerinden kaynaklı tercih etmektedir. Anlık olan nakit ihtiyaçlarında Ziraat Bankası ATM üzerinden nakit avansı çekilmektedir. Nakit avans hizmeti Combo kart sistemi ile her zaman sağlanmaktadır. Ülkemizde yapılan tüm işlemleri bu kart sayesinde yurt dışında da rahatça ve çok daha kolay yapmak mümkün olmaktadır. Böylece yurt dışında nakit ihtiyaçları zahmet olmaktan çıkıyor. Combo kart kullanıcıları günümüzde genel olarak her zaman için çeşitli avantajlara sahip oluyorlar.

Keşfet