Ziraat Bankası’ndan 4 yaşında 2+1 daire 350 bin lira

Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından birisi olan Ziraat Bankası, elinde bulunan daireleri oldukça uygun fiyatla satıyor. Banka gün yeni daireleri ilanlarını eklerken, yeni satışlarını da yapıyor. Son olarak satışa sunulan ev geniş avantaj sağlamakta.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası’ndan 4 yaşında 2+1 daire 350 bin lira

Merkezi Konumda Lüks Daire

Ziraat Bankası tarafından açık arttırma usulüyle satılan daire birçok noktada geniş avantaj sağlamasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Açık arttırma usulüyle satılan daireyle ilgili paylaşılan bilgiler şu şekilde;

Apartmanda bulunan dairenin 2 odası, 1 salonu ve 1 banyosu bulunuyor. Ortalama olarak 82 metrekarelik bir alan sağlayan daire, orta ölçekli bir genişliğe sahip.

Krediye de uygun olan daire, nakit sorunu çeken ve ev satın almak isteyenler içinde kaçmayacak bir fırsat. Isınma tipine bakıldığında ise kombi olduğu görülüyor.

Kullanım durumuna bakıldığında ise kiracının bulunduğu ifade edilmiş. Dairenin tapu durumuysa kat irtifaklı olarak ön plana çıkmakta.

Binanın inşa yılı 2018. Yani daire henüz 4 yaşında genç ve yeni. Apartmanın da ikinci katında bulunan daire, ikinci el.

Hali hazırda Ziraat Bankası gayrimenkul ilanları arasında yer alan dairenin açık arttırma başlangıç fiyatı 350.000 TL. Banka tarafından talep edilen teminat bedeli 21 bin lira iken açık arttırma başlangıç ücreti 1.000 TL.

Sizlerde yukarıdaki daireyle ilgili daha fazla bilgi almak istiyor ve açık arttırmaya katılmak istiyorsanız doğrudan bu adrese ‘’ https://e-satis.ziraatbank.com.tr/gm-details.intengo?gayrimenkulId=29124&cid=32443627 ‘’ gidebilirsiniz.

Keşfet