Ziraat bankasındaki kampanyasına katılacaklara müjdeli haber! Başvurular bugün başladı.

Ziraat bankasındaki kampanyasına katılacaklara müjdeli haber! Başvurular bugün başladı. 36 ay vadeli 20000 TL ihtiyaç kredisinde düşük faiz oranları ile kredi kullanabileceksiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat bankasındaki kampanyasına katılacaklara müjdeli haber! Başvurular bugün başladı.

Ziraat Bankası, yaptığı yeni kampanyada 20.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanından faydalanacak olan vatandaşlar için 90 gün ertelemeli yeni bir kredi paketi hazırladı. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak kredi imkanından faydalanmak isteyen kişilere 5 dakika içerisinde işlem yapılarak kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlamaktadırlar.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan bu kredi haberinde, özellikle daha önce bankalardan kredi kullanan vatandaşlara 0.99 faiz oranlarına kadar kredi imkanı sunuluyor. Bu faiz oranlarında kredi başvurusu haziran ayı içerisinde başlayacaktır. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda şuan için Ziraat Bankası üzerinden 1.94 faiz oranlarından yararlanarak, ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurularınızı bankanın internet sitesi üzerinden resmi mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

2022/04/20/ziraat-bankasi12.jpg

Ziraat Bankası, kredi ürünleri arasında en uygun seçenekler arasında yer alan bu kampanya için banka müşterilerine öncelik tanımaktadır. Ziraat Bankası yine bu konu ile ilgili olarak zaman kaybetmeden hemen onaylı ihtiyaç kredisi için, başvuru işlemlerinin kolay ve kısa bir şekilde yapılması için mobil uygulama üzerinden bu başvuruların yapılmasını önermektedir.

Banka hesapları üzerinden Ziraat Bankası’na özel olan internet bankacılığı şifresi alınabilir ve bu şifre sayesinde mobil uygulama üzerinden söz konusu bu kredi başvuruları yapılabilmektedir. Acil nakit ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım göstermek isteyen kişiler, zaman kaybetmeden hemen sonuç alabilecektir. Ziraat Bankası sunduğu uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi almak için ayrıca da ATM ve de müşteri hizmetleri ile telefon bankacılığı üzerinden de kredi başvurularını yapabilmektedir. Emekliler için ise emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden alma şartları bulunmaktadır.

Keşfet