Ziraat Bankası ve PTT Kimlik Numarasına Göre Çalışanlara ve emeklilere 10.000 TL Ödeyeceğini Açıkladı

Ziraat Bankası ve PTT Kimlik Numarasına Göre Çalışanlara ve emeklilere 10.000 TL Ödeyeceğini Açıkladı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası ve PTT Kimlik Numarasına Göre Çalışanlara ve emeklilere 10.000 TL Ödeyeceğini Açıkladı

Ziraat Bankası ve PTT Kimlik Numarasına Göre Çalışanlara ve emeklilere 10.000 TL Ödeyeceğini Açıkladı. T.C. kimlik numaralarına göre çalışan ve emekli vatandaşlara gelir belgesiz bir şekilde 10.000 TL tutarında ödeme yapılacak. Ziraat Bankası ile PTT kampanya duyurularını resmi internet sayfaları üzerinden an itibariyle başlattı.

Ziraat Bankası ile PTT kimlik numaralarına göre emekli vatandaşlara ve çalışanları 10.000 TL tutarında ödeme yapacağını duyurdu. Kimlik numaralarına göre emekli ile çalışanı vatandaşları gelir belgesiz bir şekilde Ziraat Bankası ve PTT ATM’leri üzerinden kampanya duyurusunu katılım sağlayanlara 10.000 TL tutarında ödeme yapılacak. Ziraat Bankası, acil ihtiyaç kredisi kampanyası şeklinde başlatmış olduğu bu krediyi, sigortalı bir şekilde çalışan kişiler ile beraber emekli vatandaşlara gelir belgesiz bir şekilde verecek. PTT ise resmi internet sayfası üzerinden yapmış olduğu bu kampanyada, gerekli işlemlerden sms ile müracaat işlemlerini yaparak iş ya da ev adreslerinde sizlere kredi kullanma imkanı sağlayacaktır. Banka kredi politikalarına uygun olması halinde PTT ile Ziraat Bankası üzerinden 36 aylık vade seçeneği şeklinde 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.

Ziraat Bankası ve PTT 10.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasına nasıl başvuru yapılır?

PTT ile Ziraat Bankası üzerinden müracaat işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşlar, hızlı bir biçimde netice almak istiyorlarsa, bankaların resmi internet sitelerine girmek suretiyle işlem yapabilir. Ya da PTT ile Ziraat Bankası şubelerine dayı gitmeye gerek olmadan bu bankaların mobil bankacılık ve internet bankacılığı uygulamaları üzerinden çok pratik ve hızlı bir şekilde kredi başvuru işlemlerinin yapılması gerekir.

Keşfet