Ziraat Bankası ve Diğer Tüm Kamu Bankaları Muslukları Açtı! Emekli Olanlar Köşeyi Dönecek, 100.000 TL Ödeme

Ziraat Bankası ve Diğer Tüm Kamu Bankaları Muslukları Açtı! Emekli Olanlar Köşeyi Dönecek, 100.000 TL Ödeme verilmektedir. İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası ve Diğer Tüm Kamu Bankaları Muslukları Açtı! Emekli Olanlar Köşeyi Dönecek, 100.000 TL Ödeme

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT yapmış oldukları emekli kampanyaları ile birlikte, adlarından söz ettirmeye devam etmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda emekli maaş hesabınız üzerinden artık 100.000 TL'ye kadar kredi kullanmanız, hayal değil. Kamu bankaları, emekliler için muslukları sonuna kadar açtı ve ihtiyaç kredisi kullanacak olan emeklilere müjdeli haberi verdi.

Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, sizlerde hem ihtiyaç kredisi kullanabilir hemde borç transferi yaparak tüm bankadaki borçlarınızı tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. Başvuru yapacak olan emeklilerin 75 yaşına kadar olması gerekmektedir. Emekli olan kişiler eğer bankalarda herhangi bir sorunu varsa ve kredi alamıyorsa Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank veya PTT üzerinden emekli maaşı, taşıma, kredili kullanabilir.

Ziraat Bankası üzerinden Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilir veya banka şubelerine giderek emekli maaşınızı ziraat bankasına taşımak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirdikten sonra hemen ne kadar kredi onayı aldığını, kendi maaşlarına göre belirleyeceklerdir. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan emekli maaş, taşıma işlemleri sonrasında 750 TL emekli promosyonu da bu bankadan 3 yılı maaş almayı kabul ederse alacaktır. Ziraat Bankası Emekli Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirdikten sonra işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmektedirler. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzun hızlı birşekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ptt üzerinden Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

nakit-destek-odemesi.jpg

Ptt, Emekli Kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler de emekli maaşı PTT üzerinden olma şartı ile kredi imkanından faydalanıyorlar. Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek PTT yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı 30 50 numarasına gönderirseniz bu bankadan emekli Kredisi kampanyasına katılmış olacaksınız. ayrıca, en yakın PTT şubelerine giderek, sadece kimliğinizle birlikte bankadan 50.000 TL'ye kadar vermiş olduğu bu kampanyalara katılarak, 36 ay vadeli olan uzun ödemeli, tablo oluşturabilirsiniz.

Ziraat Bankası ve PTT haricinde emekli maaşınızı Vakıfbank veya Halkbank üzerinden alıyorsanız da başvurunuzu bankalar üzerinden istediğiniz zaman yapabiliyorsunuz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurusunu gerçekleştirecek olan kişilere 5 dakika içerisinde kredi sonucu verilmektedir.

Keşfet