Ziraat Bankası ve Akbank hemen onaylı nakit kampanyasına başladı! Son dakika açıklama geldi! 20.000 TL ödeme

Ziraat Bankası ve Akbank hemen onaylı nakit kampanyasına başladı! Son dakika açıklama geldi! 20.000 TL ödeme. Banka üzerinden hemen başvurunuzu yapabileceksiniz. İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası ve Akbank hemen onaylı nakit kampanyasına başladı! Son dakika açıklama geldi! 20.000 TL ödeme

Ziraat Bankası ve Akbank hemen onaylı nakit kampanyasına başladı! Son dakika açıklama geldi! 20.000 TL ödeme vereceğini duyurdu! Son dakika kampanyası detayları merak ediliyor. Ziraat Bankası ve Akbank üzerinden hızlı bir şekilde 20000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlara kampanya devam ediyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bu bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, 36 ay vadeye kadar nakit kredi kullanabiliyorsunuz.

Ramazan Bayramı sebebiyle, Ziraat Bankası ve Akbank, hemen onaylı olarak sizlere 20000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlayacak. Devlet bankası olan Ziraat Bankası ile özel bankalardan en çok tercih edilen bankaların başında gelen Akbank, yapmış oldukları bu kampanyalar ile birlikte vatandaşların, on sekiz yaşından büyük olması durumunda nakit vereceğini açıkladı. Başvuru yapacak olan kişilerin banka kredi puanı uygun olması durumunda hemen işlemlerini gerçekleştirerek, kredi kullanabilecektir.

Akbank Kredi

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, bankanın şubelerine gitmeden hemen internet sitesine girerek buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilirsiniz. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, onay almaları durumunda en yakın banka şubesine giderek kredi kullanımını gerçekleştirebilir.

akbank-1.png

Akbank üzerinden ayrıca cep telefonunuz, SMS, servisini kullanarak da kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucu verilmektedir. Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi kullanacak olan kişiler kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasına 44 25 numarasına göndermeleri durumunda, Akbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak ve 20000 TL'ye kadar onay alıp almadığını görebilecek.

Ziraat Bankası Kredi

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar ise bankanın resmi internet sitesi üzerinden müşteri hizmetleri numarası üzerinden ve bankanın şubeleri üzerinden istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirebilir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar bu kredileri istedikleri zaman kullanabiliyorlar. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapacak olan kişiler kimlik numarasını ve cep numarasını yazmaları durumunda, sonucunu kendi cep telefonları numarası üzerinden öğreneceklerdir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak 20000 TL kredi kullanabilirler.

Keşfet