Ziraat Bankası ve Akbank 50.000 TL için 18 yaş üzerinde olan kişilere onay verecek

Ziraat Bankası ve Akbank 50.000 TL için 18 yaş üzerinde olan kişilere onay verecek. Son dakika haberine göre iki bankadan 50.000 TL nakit kampanyası başladı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası ve Akbank 50.000 TL için 18 yaş üzerinde olan kişilere onay verecek

Ziraat Bankası ve Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek işlem yapacak kişiler için yeni bir kredi duyurusu geldi. Ziraat Bankası ve Akbank üzerinden düşük faiz oranları ile Para ihtiyacı olan vatandaşlara destek imkanı sağlanmaktadır. Ziraat Bankası ve Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız 5 dakika içerisinde tire'de sonucumuz öğrenebileceğiniz bana git kampanyasına katılarak sizler de hızlı bir şekilde 36 ay vade diye ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli Kredi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar da en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgesi ile birlikte gitmesi yeterli olmaktadır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler banka şubelerine giderek işlem yapacaklar ise kimliklerini ve gelir belgesinin yanında götürmesi gerekmektedir. Ziraat Bankası üzerinden alacağınız krediler de gelir belgesiz olarak işlem yapmak istiyorsanız bu bankadan maaş müşterisi olmanız gerekiyor.

Akbank yapmış olduğum kampanyadan 50.000 TL'ye kadar düşük faiz oranları ile kredi imkanı sağlıyor. 36 ay vadeye kadar işlem yapacak olan kişilere 5 dakika içerisinde Kredi imkanı sağlanmaktadır. İlk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak verilecek bu krediler de banka şartlarına uygun olan kişiler SMS atarak Kredi alabilir.

krediler-haber24-07.jpg

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Kredi yazın boşluk üretim ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 4425 numarasına gönderin. SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra banka üzerinden onay alırsanız en yakın şubelere giderek kredi başvurunuzu tamamlayabilir ve Akbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Akbank hesabı olan kişiler Akbank direkt uygulamasına giriş yaparak Kredi kullanabiliyor.

Keşfet