Ziraat Bankası ve 2 kamu bankasından duyuru geldi! Emekli, çalışan 10.000 TL ve üzerinde ödeme alıyor

Ziraat Bankası ve 2 kamu bankasından duyuru geldi! Emekli, çalışan 10.000 TL ve üzerinde ödeme alıyor. Kampanya için başvuru nasıl yapılacak belli oldu. İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası ve 2 kamu bankasından duyuru geldi! Emekli, çalışan 10.000 TL ve üzerinde ödeme alıyor

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan son dakika kampanyasında nakit kredi kullanacak olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden 10000 TL ve üzerinde artık gelir belgesiz, nakit, kredi onayı alacağı açıklandı.

Başvuru yapacak olan vatandaşlar işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, kamu bankaları üzerinden işlemlerin hızlı bir şekilde yapabilecek ve onaylanan tutar, hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırabilecek. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak, işlem yapacak olan kişilerin emekli olması durumunda emekli maaşlarını bankalar üzerinden alınması gerekiyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru nasıl yapılır?

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirerek hızlı bir şekilde 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sizlere en yakın banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgenizle işlem yapabilir veya bankaların resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formlarını doldurabilirsiniz.

ziraat-bankasi-vakifbank-ve-halkbank.jpg

Nakit ihtiyacı olan kişileri sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda banka bu kişilerden en az 6 ay toplamda ise 12 aydır daha önce hiç sigorta, geçmişinin olmasını istemektedir. Kredi kullanacak olan kişiler eğer yeni işe başladı iseniz kredi başvurusu yapmaya giderken yanında bir kefil götürmesi gerekmektedir. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler başvurularını gerçekleştirdikten sonra bu bankalar üzerinden 10000 TL'ye kadar gelir belgesiz 10000 TL üzerinde ise bankalar gelir belgesi olarak işlem yapacaktır. Acil ihtiyacınızın olması durumunda bu kamu bankaları üzerinden sadece ihtiyaç kredisi değil, borç transferi kredisi de kullanabiliyorsunuz. 36 ay vadeye kadar ödenecek olan bu kredilerde banka şartlarına uygun olan vatandaşlar, kredi imkanından faydalanmak istiyorlarsa, belirtilen şartlara uygun olması gerekmektedir.

Keşfet