Ziraat Bankası ve 2 Kamu Bankası Duyurdu! Nakit Çözümü Hemen Geldi! 50.000 TL Gelir Belgesiz Ödeme

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu yeni kampanyada 50000 TL gelir belgesiz olarak kredi onay vereceğini açıkladı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası ve 2 Kamu Bankası Duyurdu! Nakit Çözümü Hemen Geldi! 50.000 TL Gelir Belgesiz Ödeme

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu yeni kampanyada 50000 TL gelir belgesiz olarak kredi onay vereceğini açıkladı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurusu gerçekleştirerek, 50000 TL İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz. Banka şubeleri üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 36 ay vadeli olarak kredi verecek olan bu bankalar kredi imkanından faydalanacak olan kişilerin banka müşterisi olması durumunda daha düşük faiz oranlarından yararlanacağını açıkladı.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden 50000 TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

ziraat-bankasi-vakifbank-ve-halkbank.jpg

Kamu bankalarından en çok tercih edilen Ziraat Bankası yapmış olduğu duyuru sonrasında diğer kamu bankalarına da ön ayak oldu. Kredi başvurusu yapacak olan kişilere 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak kredi imkanı sunacak olan bu bankalar kredi imkanından faydalanacak olan kişilerin hızlı bir şekilde işlem yaparak sonuç vermektedir. Başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 36 ay vadeye kadar işlem yapacak olan bankalardan kredi kullanacak olan kişilere ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeye de yapabilmektedir.

1.91 faiz oranlarından yararlanacağınız ve banka müşterisi olmanız durumunda daha düşük faiz oranlarıyla kredi kullanabileceğiniz bu ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuruları en yakın banka şubesinden kimliğinizle birlikte yapabilirsiniz. Kredi kullanacak olan kişiler, ayrıca internet bankacılığını kullanarak veya bankanın mobil uygulamalarına girerek buradan da 50000 TL'ye kadar şubelere gitmeden başvuru yapabilir ve yine 50000 TL'ye kadar kredi onay alması durumunda hesabına bu parayı yatırabilir.

Keşfet