Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan gelir belgesiz kredi imkanı!

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan kaçırılmayacak bir kampanya geldi. Üç devlet bankasının hazırlamış olduğu yeni ihtiyaç kredisi, müşterilere 23 bin TL gelir belgesiz kredi sağlayacak. İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan gelir belgesiz kredi imkanı!

Üç devlet bankasından kaçırılmayacak bir fırsat geldi! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank acil nakit ihtiyacı duyan müşterilerine yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını tanıttı. Yapılan açıklamaya göre gelir belgesiz 23 bin TL ödeme sağlanacak. Peki ya bu kampanyaya katılmak için neler gerekli? Faiz seçenekleri nasıl? Tüm detayları açıkladık.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Bugün Başladı Dedi! Acil Para İsteyenler Sıraya Girdi: ATM'den 23000 TL Ödeniyor. Devlet bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, 23.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı alabilecek. Son zamanlarda artan para ihtiyacı özellikle kamu bankalarındaki ihtiyaç kredisi başvurularında, fazlaca arttırmış olmaktadır. Bankalar, kişilerin ihtiyaçları için düşük faiz oranlarıyla kredi imkanları sunarken, ayrıca, kendi politikalarına uygun, vatandaşları da gelir belgesiz olarak kredi imkanı sunuyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, kamu bankası olmasından dolayı vatandaşların en çok tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu tüm kampanyalarda ve özellikle ihtiyaç kredilerinde kendi banka müşterisi olan kişilere düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlamaktadır.

gelir-belgesiz-kredi.jpg

Ziraat Bankası Vakıfbank, HalkBank üzerinden kredi başvurusu 23000 TL olarak nasıl yapılıyor?

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu kolay bir şekilde banka şubelerinden kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte yapılabiliyor. Yalnız banka müşterisi olan vatandaşlar, gelir belgesi götürmeden sadece kimlikleriyle birlikte banka şubeleri üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyor. 23000 TL'ye kadar kredi kullanmak istiyorsanız, banka sizlere 36 ay vadeli olarak işlem yapacak ve ilk taksit ödemesinde 36 ay vadeli olan kredilerde 3 ay erteleme yaparak, 33 ay vadeli kredi imkanı sunacak.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda ise emekli maaşlarına bu bankalar üzerinden alması şartıyla kredi imkanı verilmektedir. Emekli maaş müşterilerine, hatta daha yüksek limitlerde kredi verildiği söylenmektedir. Size en yakın banka şubelerine giderek, kamu bankalarının başlatmış olduğu bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilir ve acil ihtiyaçlarınızı bu şekilde giderebilirsiniz.

Keşfet