Ziraat Bankası Ramazan Bayramı için para dağıtacak! En uygun faiz oranları ile hemen onay verecek!

Ziraat Bankası Ramazan Bayramı için para dağıtacak! En uygun faiz oranları ile hemen onay verecek! Ramazan bayramı kredisi nasıl alınır haberimizde...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası Ramazan Bayramı için para dağıtacak! En uygun faiz oranları ile hemen onay verecek!

Kapı Kapı Dolaşmayın! Bayram Krediniz Ziraat Bank’ta. Ziraat Bankası resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre vatandaşların, Ramazan Bayramı ihtiyaçlarını gidermek için gereksinim duydukları nakit para Ziraat Bankası şubelerinden ya da mobil bankacılık uygulamaları üzerinden kendilerine verilecek.

Ramazan ayının bitmesine sadece birkaç gün kala Ramazan Bayramı için gerekli ihtiyaçları karşılamak isteyen vatandaşların nakit para arayışları sürüyor. Kamu Bankası olarak faaliyet sürdüren Ziraat Bankası tarafından yapılan son dakika açıklama ile vatandaşların para problemlerinin tamamen giderilmesi hedefleniyor.

Ziraat Bankası Ramazan Bayramı kredisi kampanyası detayları neler?

Ramazan Bayramı kredisini Ziraat Bankası'ndan çekmek isteyen vatandaşlara özel 5000 TL tutarında masrafsız ve faizsiz ihtiyaç kredisi sunulurken, 1.69 faiz oranından başlayan ve 36 aylık vade seçeneği şeklinde sunulan 10.000 TL den başlayan ve 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi paketleri yine Ziraat Bankası tarafından vatandaşlara veriliyor.

Ziraat Bankası bayram kredisi nden faydalanmak için gerekli şartlar neler?

  • T.C. vatandaşı olmak,
  • Kredi puanı 1500 ve daha da üzerinde olmak,
  • Bankaların kara listesinde bulunmamak.
  • Ziraat Bankası başta olmak üzere bir başka bankaya herhangi bir kredi ya da kredi kartı borcu bulunmamak,
  • Sigortalı bir şekilde çalışıyorsa çalıştığı yerde son 6 ay sigorta priminin ödenmiş olması gerekir.

Ramazan Bayramı Kredi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşların Ziraat Bankası mobil bankacılık ve internet bankacılığı uygulamaları başta olmak üzere şubeleri üzerinden müracaat işlemlerini yapmaları mümkündür.

Keşfet