Ziraat Bankası Nakit İsteyenlere 70.000 TL Ödüyor! Kimler Alıyor?

Ziraat Bankası Nakit İsteyenlere 70.000 TL Ödüyor! Kimler Alıyor? Bankadan açıklama yapıldı. Kamu bankasının bu kampanyası oldukça mutlu edici...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası Nakit İsteyenlere 70.000 TL Ödüyor! Kimler Alıyor?

Ziraat Bankası yapmış olduğu son kampanyada 70000 TL'ye kadar yeni bir ihtiyaç kredisi paketi hazırladı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında 24 ay vadeli 70000 TL kredi alacak olan kişiler belli oldu.

Devlet bankası Ziraat Bankası, emekli olan ve sigortalı olarak çalışan kişiler ile birlikte olur olup, bankalara borcu olmayan kişilere 70.000 TL kadar gelir belgesiz olarak kredi imkanı sunulur. Yapılacak olan kredi kampanyasında, Ziraat Bankası yapmış olduğu bu krediyle birlikte, vatandaşlarıma 24 ay vadeli işlem yapıyor. Başvuru yaptıktan sonra kredi onayınız veya 50000 TL'ye kadar olması durumunda sadece 36 ay vadeye kadar bu işlemlerde kredi kullanabiliyorsunuz.

Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan kişilerin banka kredi puanı 1100 üzerindeyse banka şubelerine gitmeden de Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden başvurularda gerçekleştirilenlerin onay alacağını söyleyebiliriz.

ziraat-bank-1.jpg

Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyada ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere ayrıca vermiş olduğu limit üzerinden diğer bankadaki olan kredi kartı ve varsa, ihtiyaç kredisi borçlarında kapatabilecektir. Ziraat Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmaları durumunda hızlı birşekilde bu banka üzerinden istedikleri zaman 70000 TL kullanabilirler.

Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaşları üzerinden yapacakları ihtiyaç kredisi başvurusunda, emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda daha yüksek limitlerde kredi alabiliyor. Emekli maaş hesabı üzerinden yapacağınız bu ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte sizlerde 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebileceğiniz kredi kampanyasına katılabilir ve Ziraat Bankası tarafından verilen ve 1.91 faiz oranlarıyla kullandırılacak olan ihtiyaç kredisini istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Keşfet