Ziraat Bankası Nakit Dağıtmaya Başladı! Başvuru Yapan 100.000 TL Alacak! İnanılmaz Kampanya Başladı

Ziraat Bankası Nakit Dağıtmaya Başladı! Başvuru Yapan 100.000 TL Alacak! İnanılmaz Kampanya Başladı. Ziraat Bankası kampanya duyurdu! Kimler alacak belli oldu!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası Nakit Dağıtmaya Başladı! Başvuru Yapan 100.000 TL Alacak! İnanılmaz Kampanya Başladı

SON DAKİKA: Ziraat Bankası Nakit Dağıtmaya Başladı! Başvuru Yapan 100.000 TL Alacak! İnanılmaz Kampanya Başladı. Ziraat Bankası, ülkemizin kamu bankası olmasından dolayı ilk tercih edilen bankaların başında geliyor. Devlet bankası olmasından ötürü düşük faiz oranlarıyla nakit kredi kullandıracak olan Ziraat Bankası, 36 ay vadeye kadar 50000 TL, 50000 TL üzerindeyse 24 ay vadeli olarak yeni bir kredi kampanyası paketi duyurdu.

Nisan ayı ve mayıs ayı boyunca devam edecek olan bu kampanyaya katılacak olan kişiler başvurularını gerçekleştirdikten sonra banka kredi kampanyasını uygun olması durumunda hemen işlemlerini gerçekleştirebilecek ve nakit kredi kullanabilecektir.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak verilecek olan bu kredilerde hemen işlem yapılabilecek ve yapılan bu işlem sonrasında da kredi yine aynı gün içinde kişilerin hesaplarını yapabilecektir.

Ziraat Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılmak isteyen vatandaşların yapmış oldukları başvurular sonucunda kredi onayı alan kişilere 50000 TL ve 100000 TL arasında kredi onayı verilmesi durumunda diğer bankadaki olan güncel kredi kartı ve kredi borçları da kapanması isteniyor.

Emekli olan kişilerin özellikle bu banka üzerinden kredi kullanabilmeleri için emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları ile birlikte düşük faiz oranları ile kredi alacağını söyleyebiliriz. Emekli olan kişiler, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecektir.

ziraat-bankasi-079-faizle-nakit-vermeye-basladi-yalnizca-2-gun-devam-edecek.jpg

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda en yakın banka şubesine giderek, bankanın resmi internet sitesine girerek veya kullanıyorsanız, bankanın mobil uygulamasını kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilir, Ziraat Bankası üzerinden düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

100 bin TL'ye kadar yapılan bu kampanyayı sadece kamu bankası olan Ziraat Bankası değil, diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank ile birlikte özel bankalardan Garanti Bankası ve Şekerbank'ta başlattı. Bu bankaların şubelerine giderek de ihtiyaç kredisi ve borç transferi kredisi başvurusunda bulunabilir. Sizlerde acil ihtiyacınız için kredi kullanabilirsiniz.

Keşfet