Ziraat Bankası Kimlik Numarası Son Hanesinin 0-2-4-6-8 olması durumunda 10.000 TL ödeyeceğini açıkladı

Ziraat Bankası Kimlik Numarası Son Hanesinin 0-2-4-6-8 olması durumunda 10.000 TL ödeyeceğini açıkladı. Bankadan hemen başvuru yaparak 10.000 TL ödeme alabileceksiniz.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası Kimlik Numarası Son Hanesinin 0-2-4-6-8 olması durumunda 10.000 TL ödeyeceğini açıkladı

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için 10 bin TL'ye kadar yeni bir ödeme kampanyası haberi geldi. Para ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan vatandaşların 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirerek, kredi alabileceğini söyleyebiliriz.

Sadece bireysel müşterilerin katılabileceği bu kredi kampanyasını, sigortalı olarak çalışan vatandaşların son iş yerlerinde uzun süredir çalışıyor olması, banka tarafından istenmektedir. Kredi kullanacak olan vatandaşların emekli olması durumunda ise emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden alıyor olması ile bu kredi imkandan faydalandırılır.

2022/03/12/ziraat24-abxe-cover.jpg

Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kredi kampanyasında, kişilerin kimlik numaralarını aldıktan sonra bir sorgulama yapacak ve bu sorgulama, şube etkisinde kalırsa hemen aynı gün içinde 10000 TL ödemeyi hesaplara yatacaktır.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların 36 ay vadeli olarak alacakları bu kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak işlem yapılmaktadır. Başvuru yapacak olan vatandaşlar, kredi ödemelerinde hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilecek ve 36 ay vadeli kredi imkanından faydalanabileceklerdir. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, kredi işlemlerini hızlı bir şekilde bankanın mobil uygulaması üzerinden de yapabiliyorlar.

Tc kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulama ile birlikte banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olan kişilerin değerlendirmeleri kısa bir süre içerisinde yapılarak, banka şube yetkisinde onay verilmektedir. Kredi puanı düşük olan vatandaşların genel müdürlük tarafından kredi onayı alacağı için bir veya üç iş günü beklemesi gerekiyor. Ziraat Bankası üzerinden emekli olan kişiler kredi kullanmak için maaşlarını bu bankaya taşırlar, saat sadece 10000 TL değil. 10000 TL üzerindedir, kredilerden faydalanmaları mümkündür.

Keşfet