Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! Başvuru için 5 gün daha kaldı!

Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! Başvuru için 5 gün daha kaldı! Başvuru yapmak isteyenler işlemlerini internetten de kolayca yapabilecek. İşte banka açıklaması!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! Başvuru için 5 gün daha kaldı!

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, 5 gün içerisinde başvuru yaparak, düşük faizli kredi kullanabilecekler. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin banka hesabı olması durumunda, şubelere gitmeden 10000 TL'ye kadar ödeme alacağı bu kredi kampanyasında 36 ay vadeli olarak işlem yapılmaktadır. Nakit sıkıntısı çeken kişiler için başlatılan bu kampanyada, Ziraat Bankası, ilk taksit ödemesinde 90 gün kadar erteleme yapma imkanı sunmaktadır. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama sonrasında bankadan başvuru yapacak olan kişilerin bireysel müşteri olması durumunda değerlendirmeye alınacağı açıklandı.

Emekli olan kişilerinde bu kampanyalara katılarak, acil ihtiyaçları için 10000 TL'ye kadar düşük faizli kredi kullanabilmeleri için 5 gün içinde başvuru yapması gerekiyor. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında Ziraat Bankası müşterisi olan kişiler kendi hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte bu bankadan ihtiyaç kredisine hemen kullanabilmektedir.

2022/03/12/ziraat24-abxe-cover.jpg

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bankadan resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki kredi başvuru formunu doldurabilir ve bankaya kayıtlı olan cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile birlikte, ne kadar kredi onay aldığınızı görebilirsiniz.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusunda, kredi onayı alan vatandaşlar, banka hesapları olması durumunda hemen mobil uygulamaya giriş yaparak çok buradan da mobil kredi kampanyasına katılabilirler ve ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Ziraat Bankasının resmi internet sitesi haricinde ayrıca banka şubelerine giderek din, kimlik ve gelir belgenizle birlikte başvurusunu gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyasına hemen katılabilirsiniz.

Keşfet