Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! 100.000 TL ödeme Bugün başladı

Ziraat Bankası 100.000 TL nakit kredi kampanyası için duyurusunu yaptı. Detaylar haberimizde...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! 100.000 TL ödeme Bugün başladı

Ziraat Bankası üzerinden hesabı olan vatandaşlar 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek hemen onay alacak.

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlar için başlatılan Bu kampanyada Ziraat Bankası banka müşterisi olan kişilere öncelik tanıyarak düşük faiz oranları ile ihtiyaçları olan kredileri veya diğer bankadaki olan borçlarını kapatmak için nakit imkanı sağlamaktadır. 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar 24 ay vadeli olarak yapacakları bu Kredi ödemelerinde 1.91 faiz oranlarından yararlanarak işlem yapacak ve ihtiyaç kredisi kullanacaktır.

Sadece bireysel müşteriler için verilen bu Kredi kampanyasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin emekli olmaları durumunda emekli maaşlarını kendi bankalar üzerinden almaları gerekiyor. Emekli kredisi adı altında başlatılan Bu kampanyada 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olan bu Kredi kampanyalarını katılarak işlemlerini gerçekleştirebilir ve emekli maaşını bankaya taşıyarak yüksek limitli kredi kullanabilir.

2022/03/12/ziraat24-abxe-cover.jpg

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilir bankanın şubelerine giderek kimlik ve gelir belgenizi götürdükten sonra sizlere hızlı bir şekilde işlem yaparak ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup Kredi kullanabilirsiniz.

Sigortalı olarak çalışan kişilerin bu bankadan kredi alabilmeleri için 6 aydır aynı iş yerinde çalışıyor olması banka tarafından istenen bir şarttır. Emekli olan kişilerin de yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi emekli maaşlarını bu bankadan alma kaydı ile kredi puanı düşük olsa bile onay vermektedir. Ziraat Bankası haricinde diğer bankalardan kredi kullanmak isteyen vatandaşlar kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de işlemlerini gerçekleştirecek Kredi alabilirler.

Keşfet