Ziraat Bankası faizsiz olarak yeni bir 10.000 TL nakit kampanyası bu sabah başlattı!

Ziraat Bankası faizsiz olarak yeni bir 10.000 TL nakit kampanyası bu sabah başlattı! Son dakika haberine göre faizsiz nakit nasıl alınacak?

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası faizsiz olarak yeni bir 10.000 TL nakit kampanyası bu sabah başlattı!

Bankalar üzerinden faizsiz olarak 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara, Ziraat Bankası, kendi kurmuş olduğu katılım bankası olan Ziraat Katılım Bankası üzerinden hafif imkanı sağlamaktadır. Bankalar üzerinden eğer faizsiz olarak ve İslami şartlara uygun olarak nakit kredi kullanmak istiyorsanız, 5000 TL'ye kadar verilen Ziraat Katılım Bankası kredisine başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen işlem yapabilecek ve bireysel olarak finansman alacaksınız.

Sadece bireysel müşterilerin kampanyaya katılabileceği bu işlemler sayesinde 5000 TL kadar işlem yapacak olan kişiler, mayıs ayı ve haziran ayı içerisinde ödemelerini hızlı bir şekilde yapabileceklerdir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurularınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, Ziraat Katılım Bankası üzerinden hem emekli kredisi, hem de bireysel İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası şubeleri üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda emekli maaşlarının bu banka üzerinden alınması şartı vardır.

2022/03/12/ziraat24-abxe-cover.jpg

Ziraat katılım Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat katılım Bankası üzerinden faizsiz ihtiyaç kredisi faizsiz konut kredisi veya faizsiz taşıt kredisi kullanmak istiyorsanız en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapılan son kampanya olan 5000 TL faizsiz kredi için sadece kimlik ile birlikte banka şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Sigortalı çalışan emekli olan ve devlet memuru olan kişiler Ziraat katılım Bankası şubesi üzerinden faizsiz bireysel ihtiyaç kredisi kullanabilir. 36 ay vadeye kadar yapılan bu Kredi ödemelerinde ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma imkanı sunulur.

Keşfet