Ziraat Bankası Faizsiz Nakit için Kolları Sıvadı! 100.000 TL Limitle faizsiz olarak işlem yapılacak!

Ziraat Bankası Faizsiz Nakit için Kolları Sıvadı! 100.000 TL Limitle faizsiz olarak işlem yapılacak! Faizsiz yüksek limitli ihtiyaç finansmanı için başvurular katılım bankasından başladı!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası Faizsiz Nakit için Kolları Sıvadı! 100.000 TL Limitle faizsiz olarak işlem yapılacak!

Bankalar üzerinden faizsiz olarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için Ziraat Katılım Bankası, yeni yapmış olduğu kampanya duyurusu ile birlikte tüm bankacılık işlemlerinde olduğu gibi kredi işlemlerinde faiz uygulamayacağını açıkladı. Türkiye'de bulunan katılım bankaları üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi ve diğer tüm kredi başvurularında hiçbir şekilde faiz oranı uygulanmaz ve kredileri, İslami şartlara uygun olarak sizlere sunulmaktadır.

Kamu katılım bankası olarak hizmet veren Ziraat Katılım Bankası yapmış olduğu bu kampanyada 100000 TL'ye kadar bireysel olan müşterilere, sigortalı olarak çalışıyor olması ve emekli olması durumunda kredi imkanı sunmaktadır. Verilecek olan tüm kredilerde banka faiz yerine kar payı oranı uygulayacak ve sizlere 24 ay vadeye kadar 100000 TL kredi vermesi durumunda diğer bankadaki olan borçlarımızı da kapatacaktır.

Ziraat Katılım Bankası üzerinden faizsiz nakit başvurusu nasıl yapılır?

0-79kredi-001.jpg

Ziraat Katılım Bankası üzerinden faizsiz olarak başvuru yapmak istiyorsanız, bazı şartlara uygun müşteri olmanız gerekiyor. Banka kredi puanınız 1500 ve üzerinde olması, sigortalı olarak çalışıyorsanız, bir yıldır aynı iş yerinde çalışıyor olması, emekli olmanız durumunda da emekli maaşınızı Ziraat katılım bankasına taşımanız gerekmektedir.

Belirtilen bu şartlara uygun olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenecek, onaylanan tutarı, hemen kullanabilecek ve isterlerse de 36 ay vadeli 50000 TL'ye kadar kredi alabileceklerdir.

Düşük kar payı oranları ile birlikte, işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz kredilerde Ziraat Katılım Bankası şubelerine giderek başvurunuzu kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte yapabilirsiniz. Banka internet sitesi üzerinden ve internet bankacılığı üzerinden şuan için kredi işlemleri yapılmıyor.

Keşfet