Ziraat Bankası Emeklinin Cebini de Düşünüyor! Türk Telekom Kampanyası Yüzleri Güldürüyor

Daha önce defalarca kez, kamu bankalarının yaptığı kampanyalardan bahsettik. Genel olarak kamu bankaları ile özel bankaların kampanya ve seçenekler hakkında farklı davrandıklarını görmek mümkün oluyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası Emeklinin Cebini de Düşünüyor! Türk Telekom Kampanyası Yüzleri Güldürüyor

Genellikle bu konuda özel bankalar, farklı seçenekleri bir arada değerlendirerek ihtiyaçlara yönelik adımlar atıyor. Oysa ki Ziraat Bankası ve Halk Bankası başta olmak üzere kamu bankaları da artık vatandaşa daha yakın kampanyalarla ortaya çıkmaya başladı. Bunun bir örneği de yine Ziraat Bankası farkı ile karşımıza çıkıyor. Ziraat Bankası emekliler için düzenlediği Türk Telekom ile anlaşmalı olarak ön plana çıkan bu kampanyada yüzleri güldürmeyi başardı.

Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emekliler Faydalanabiliyor

Eğer sizde maaşınızı Ziraat Bankasından alıyorsanız ve emekliyseniz bu kampanyadan faydalanabiliyorsunuz. Buna göre yurt içinde her yöne geçerli 750 dakika, her yöne geçerli 750 sms ve 5 gb cepten internete sadece 55 TL’ye sahip oluyorsunuz. Bunun içinse bir senelik taahhüt vermeniz gerekiyor.

zrt.jpg

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim

Bu kampanyadan faydalanmak için Ziraat Bankası şubesine gitmenize hiç gerek yok! Size en yakın Türk Telekom bayisine kimliğinizi alarak başvurmanız yeterli oluyor. Bu şubede kısa bir süre içerisinde Ziraat Bankası maaş müşterisi olduğunuza dair bazı kontroller yapılıyor. Kampanyaya dahil olmanıza herhangi bir engel olmazsa hızlı bir şekilde kampanyadan yararlanmaya başlıyorsunuz.

Üstelik bu kampanyadan hızlı bir şekilde yararlanmanız için SMS ve GB aşımında ücret ödemiyorsunuz.

Ortalamanın Çok Altında

Genel olarak cep telefonu operatörlerinin kampanyalarına göz attığımız da Ziraat Bankasının yaptığı bu kampanyanın ortalamanın çok çok altında olduğunu görmek mümkün oluyor. Kampanya koşulları da zaten ortalama bir operatörün sundukları ile aşağı yukarı aynı. Hal böyle olunca siz de son derece basit bir şekilde bu başvuruyu yapabilirsiniz.

Kampanyaya hemen dahil olarak ödemeye başlayabilirsiniz. Aynı şartlar altında aynı paketin Türk Telekom ve diğer operatörlerde 80 – 110 TL arasında satıldığının da altını çizmekte fayda görüyoruz. Aynı şekilde aşım yapıldığında düşme olmadığından dolayı da rahatlıkla bu kampanyadan faydalanabiliyorsunuz.

Keşfet