Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan ve 18 yaşından büyük olan herkese 20000 TL ve üzeri ödeme yapıyor

Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan ve 18 yaşından büyük olan herkese 20000 TL ve üzeri ödeme yapıyor. Ziraat Bankası üzerinden başvurusunu gerçekleştirecek kişilere hızlı bir şekilde işlem yapılmaktadır.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan ve 18 yaşından büyük olan herkese 20000 TL ve üzeri ödeme yapıyor

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşları son dakika haberi geldi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuç alıyor. En yakın banka şubesi üzerinden ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan kişilere 20000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi, gelir belgesi olarak verilecek. Başvuru yapacak olan kişiler banka şartlarına uygun olması durumunda kredi kullanacaklardır.

Ziraat Bankası banka kredi puanı 1200 üzerinde olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar işlem yaparken, kredi taksit ödemelerinde de 3 aydan 3 ay ödeme imkanı sunmaktadır. Emekli olan vatandaşlar ile birlikte son işyerinde 6 aydır çalışan sigortalı olarak vatandaşların katılabileceği bu kampanyada, Ziraat Bankası, hızlı bir şekilde işlem yapmaktadır.

2022/04/20/nakit-ihtiyaci-olan-emekliye-son-duyuru-yapildi-bankalara-gitmenize-gerek-yok-en-dusuk-5000-tl-1.jpg

Başvuru Nasıl Yapılır?

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerindeki hesabınız üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresiyle birlikte Ziraat Bankası, mobil uygulamasına cep telefonunuzdan veya tablet üzerinden giriş yaparak, kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası, ayrıca resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak kredi başvurusu imkanı sunmaktadır. Ziraat Bankası, SMS ile kredi imkanı sağlamıyor ancak müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Size en yakın banka şubesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, bireysel müşteri temsilcisine giderek buradan gelir belgeleri ve kimlikleri ile birlikte kredi başvurusunda bulunabiliyor. 1.55 faiz oranları ile 36 ay vadeye kadar sizlere hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanıyor.

Keşfet