Ziraat Bankası 75000 TL nakit veriyor! Emekli ve çalışan kişilere ödemeler yapılacak, kesin onaylı imkan!

Ziraat Bankası'ndan Çalışanlara ve Emeklilere 75000 TL Ödeme Yapılacak! Bankadan Kesin Onaylı Nakit Kampanyası An İtibariyle Başladı!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası 75000 TL nakit veriyor! Emekli ve çalışan kişilere ödemeler yapılacak, kesin onaylı imkan!

Ziraat Bankası resmi internet sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden an itibariyle yapılan bir son dakika açıklamasıyla beraber 75000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisini çalışanlara ve emeklilere verileceği açıklandı. Detaylar haberimizde...

Düzenli bir şekilde geliri bulunan ve bankalar ile daha önce iyi ilişkiler kuran vatandaşlara (çalışanları ve emeklileri) 75000 TL tutarında ihtiyaç kredisi aylık yüzde 1.91 faiz oranı ile 24 ay vade seçeneği şeklinde sunulacak. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar 75. 000 TL'ye kadar anında ödeme alabilecek.

Çalışan vatandaşların ya da emekli vatandaşların Ziraat Bankası tarafından sunulan 75000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmayı istemeleri halinde kendilerine en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek müracaat işlemlerini yapabilecekleri gibi diğer taraftan Ziraat Bankası mobil bankacılık ve internet bankacılığı ile çağrı merkezi uygulamaları üzerinden müracaat işlemlerini gerçekleştirerek 75000 TL tutarında ihtiyaç kredisine uygun faiz oranı ile 24 ay vade seçeneği şeklinde sahip olabilir.

Ziraat Bankası tarafından verilen 75 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi 24 aylık vade seçeneği şeklinde sunuluyor olması taksit ödemelerinin yapılmasında zorluk çıkarmaması açısından iyi düşünüldü. Diğer taraftan aylık faiz tutarının cazip rakamlarda tutulması ile beraber bankaya verilecek faiz tutarını çalışanları ve emekli vatandaşları fazla zorlamamaları sağlandı.

Keşfet