Ziraat Bankası 3 gün boyunca 3000 TL ödeme yapacak! Son dakika olarak bankadan açıklama geldi

Ziraat Bankası 3 gün boyunca 3000 TL ödeme yapacak! Son dakika olarak bankadan açıklama geldi. Kimler başvuru yaparak ödeme alacak? İşte detaylar...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası 3 gün boyunca 3000 TL ödeme yapacak! Son dakika olarak bankadan açıklama geldi

Ziraat Bankası 3 gün boyunca 3000 TL ödeme yapacak! Son dakika olarak bankadan açıklama geldi. Kimler başvuru yaparak ödeme alacak? Devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası, 3 gün boyunca başvuru yapacak olan vatandaşlara gelir belgesiz 3000 TL ihtiyaç kredisi paketi hazırladı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuru sonrasında bayram için acil ihtiyacı olan bireysel müşterilere 3000 TL'ye kadar alacakları bu kredilerde en yüksek vade olarak 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturulabilecektir.

Son zamanlarda bankalar sürekli olarak güncel kredi, kampanyalar yapmaya devam ediyor. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerde 3000 tl gelir belgesiz kredi kampanyasına katılabiliyor. Başvuru yapmak isteyen kişiler, ihtiyaç kredisi kampanyası şartlarına uygun olması durumunda başvurularını Ziraat Bankası üzerinden gerçekleştirerek hızlı bir şekilde sonuç alabilir ve onayı alıp alamadıklarını görebiliyorlar.

ziraat-bank-1.jpg

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başvurusunu gerçekleştirecek olan kişiler bankadan ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup hemen sonucunu kendi cep telefonlarına gelecek olan mesaj ile öğrenebilirler.

Ziraat Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlar ise banka şubelerine gitmeden, bankanın mobil uygulamasını kullanarak kredi kullanabiliyorlar. Ziraat Bankası, mobil uygulaması olan Ziraat Mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler kendi hesapları üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte bankanın mobil uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir onayı almaları durumunda da kendi hesabına 3000 TL'yi hemen gönderebilir. Gönderilen 3000 TL, sonrasında banka şubelerinden ve banka ATM'si üzerinden hemen parayı çekebiliyorsunuz.

Banka hesabı olan ve internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapamayan kişiler ise en yakın Ziraat Bankası şubesine sadece kimlikleriyle birlikte giderek başvurularını gerçekleştirebilir ve 36 ay vadeli olarak verilecek ve 3 gün boyunca sürecek olan düşük faizli 3ooo tl kredi kullanabilir.

Keşfet