Ziraat Bankası 12.000 TL ve 24.000 TL Ödeme Veriyor! Nakit İhtiyacına Kesin Çözüm Geldi!

Ziraat Bankası 12.000 TL ve 24.000 TL Ödeme Veriyor! Nakit İhtiyacına Kesin Çözüm Geldi! Bankadan yapılan açıklamada son dakika kimler bu parayı alabilecek belli oldu!

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası 12.000 TL ve 24.000 TL Ödeme Veriyor! Nakit İhtiyacına Kesin Çözüm Geldi!

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 12.000 TL ile 24.000 TL arasında ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz.

Devlet bankası olan Ziraat Bankası, kendi resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı duyuruda, Ramazan Bayramı için vermiş olduğu düşük faiz oranlı kredileri bir hafta daha uzattı. Ramazan Bayramı için kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar gibi Ramazan bayramından bir hafta sonu da kredi için destek olacak olan kişilere düşük faiz oranları ile imkan sağlanmaktadır.

2022/03/14/1585131131940-ziraat.jpg

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeden önce banka kredi politikalarına uygun bir müşteri olması gerekiyor.

Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ile birlikte emekli olan kişiler ile devlet memuru olan kişilerin düşük faiz oranlarıyla alabilecekleri ve en fazla 24000 TL'ye kadar gelir belgesi olarak kullanacakları bu kredilerde 1.91 faiz oranlarından faydalanmaktadır. Ziraat Bankası haricinde diğer kamu bankaları olan VakıfBank Halkbank üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan emekliler, bu bankalar üzerinden maaş alması durumunda daha yüksek limitlerde kredi kullanabiliyorlar.

Ziraat Bankası yapmış olduğu açıklamada, özellikle kendi bankasında hesabı olan vatandaşlara banka mobil uygulaması üzerinden düşük faiz oranları ile kredi imkanı sunacağını ve bu kredileri istedikleri zaman hesaplarına yatırabileceğini açıkladı. Resmi internet sitesine girerek bu kampanyalar hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Keşfet