Ziraat Bankası 10.000 TL üzerinde yeni paket açıkladı! TC kimlik numarasını yazan hemen hesabına ödeme alacak!

Ziraat Bankası 10.000 TL üzerinde yeni paket açıkladı! TC kimlik numarasını yazan hemen hesabına ödeme alacak! Bankadan yapılan açıklama ile birlikte 10.000 TL ödeme verilmektedir.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ziraat Bankası 10.000 TL üzerinde yeni paket açıkladı! TC kimlik numarasını yazan hemen hesabına ödeme alacak!

Ziraat Bankası, son dakika, kredi kampanyası duyurusunda, bireysel müşterilere 10000 TL üzerinde 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisini gelir belgesiz olarak vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuru ile birlikte bireysel olan müşteriler 10 bin TL'ye kadar nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, kredi başvurusu yaptıktan sonra gelir belgesiz olarak bu işlemleri yaparak kendi hesaplarına aktarabilecekler.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere banka hızlı bir şekilde işlem yaparak sonuç vererek, ne kadar kredi onayı aldığı ile birlikte hangi faiz oranlarından yararlanacak hakkında bilgiler söyleyecektir.

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden emekli olan vatandaşlar, emekli maaşları hesabı aracılığıyla alacakları bu kredilerde 10000 TL'ye kadar hemen işlem yapabilecek ve 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecektir. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, emekli maaşlarından daha önce kredi alsalar bile hep gelir belgesiz olarak verilen bu destek kredi kampanyasına katılarak düşük faizlerle işlem yapabilmektedirler.

zam-4446.jpg

Ziraat Bankası üzerinden 10000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması ve sigortalı olarak çalışıyorsanız da son iş yerinde 6 aydır kesintisiz olarak çalışıyor olmanız ve sigorta primlerinizin yatıyor olması gerekmektedir. Sigorta primleri üzerinden yapılacak olan kredi başvurusunda 50000 TL'ye kadar değerlendirme yapılarak şube yetkisinde sizlere 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde ertelemeli olarak 90 gün hizmet sunulmaktadır.

Ziraat Bankası haricinde diğer kamu bankaları olan Halkbank ve Vakıfbank üzerinden de belirtilen bu kredi kampanyalarına katılmanız mümkün olmaktadır. Bankaların resmi internet siteleri üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru forumlarını doldurarak işlem yapabilir ve nakit kredinizi bu şekilde de kullanabilirsiniz.

Keşfet