Yeni Sezonun En Çok Dikkat Çeken Dizisine Katılan Ünlü Oyuncu Kim? Evlilik Hakkında Her Şey Dizisine Yeni Kan! Dizinin Takipçileri Çok Sevinecek!

Fox TV'nin bu sezonki en iyi ve en sevilen dizilerinden biri olan Evlilik Hakkında Her Şey, reyting rekorları kırmasa da başarılı ve her geçen gün üstüne katan bir şekilde yayınlanmaya devam ediyor. Kemik bir izleyici kitlesine sahip olan sevilen dizinin kadrosuna çok sevilen ünlü bir isim de katılmaya hazırlanıyor. Tüm merak ettiğiniz detaylar en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Yeni Sezonun En Çok Dikkat Çeken Dizisine Katılan Ünlü Oyuncu Kim? Evlilik Hakkında Her Şey Dizisine Yeni Kan! Dizinin Takipçileri Çok Sevinecek!

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Fox TV'nin başarılı dizisi Evlilik Hakkında Her Şey'de Barış Kılıç seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başarılı oyuncu Barış Kılıç’ın oynayacağı karakter, Gökçe Bahadır tarafından canlandırılan Azra karakterinin hayatında yeni bir sayfa açacağa benziyor.

BARIŞ KILIÇ SEVİLEN DİZİYE DAHİL OLUYOR

Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı, Yasak Elma gibi sevilen ve oldukça fazla takipçisi olan dizilerde rol alan Barış Kılıç, en son Fox'un sevilen dizisi Uzak Şehrin Masalı'nda ekrana gelmişti. Oyuncunun Kürşat Eroğlu karakterini canlandırdığı Uzak Şehrin Masalı dizisi, düşük reytingler nedeniyle bekleneni verememiş beşinci bölümde final yapmıştı. Uzak Şehrin Hikayesi projesinin hayal kırıklığı yaratıp bekleneni verememesinden ötürü erken final yapmasından yaklaşık dört ay sonra Barış Kılıç, Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle ekrana bomba bir dönüş yapıyor. Sevilen ve başarılı oyuncu Barış Kılıç'ın Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni bir soluk getirmesi bekleniyor. Sevenleri bu hamlenin sonuçlarını görmek için resmen gün sayıyor.

SEYİRCİNİN DE ÖNEMLİ DERSLER ÇIKARABİLECEĞİ ANLAR EKRANLARIMIZA GELİYOR

Bu arada, bu akşam Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 19. bölümünde Gökçe Bahadır ve Yiğit Kirazcı'nın canlandırdığı Azra ve Yıldırım karakterleri yeni bir hayata aşkla adım atarken, eski kocası Sergen'in doyumsuz intikam arzusu beklemedikleri kadar büyük sorunlara neden olacaktır. Sokakta ve gerçek hayatta birçok kişinin benzer olumsuz deneyimler yaşadığı bu ayrılığın ızdırabından bir türlü kurtulamayan Sergen’in yapmayı planladığı kötü şeyler, elbette dizide heyecanı fazlasıyla artıracak ancak seyirciye de kendilerine pay biçebilecekleri önemli dersler verecek.

Keşfet