Kuruluş Osman'da Beklenen Haber Serhat Kılıç'tan

ATV ekranlarının en başarılı dizileri arasında yer alan Kuruluş Osman dizisi aldığı reyting oranlarıyla oldukça iyi bir gidişat tutturmuş durumdadır...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Kuruluş Osman'da Beklenen Haber Serhat Kılıç'tan

ATV ekranlarının en başarılı dizileri arasında yer alan Kuruluş Osman dizisi aldığı reyting oranlarıyla oldukça iyi bir gidişat tutturmuş durumdadır. Üçüncü sezon finaline az bir süre kalan Kuruluş Osman ile ilgili önemli açıklama oyuncu Serhat Kılıç'tan geldi. Sezon sonunda nihayet Osmanlı Devletinin kuruluşunun ilk adımlarının atılacağı usta ismin açıklamalarında yer aldı.

Çok Yönlü Bir Oyuncu

Başarılı oyuncu Serhat Kılıç oyunculuk dışında birçok meziyeti de bünyesinde barındırıyor. Set dışında Show programı da olan başarılı isim ayrıca canlı canlı müzik programı da yaparak farkını ortaya koyan yetenekli oyuncular arasındadır. Kuruluş Osman dizisine Tekfur olarak girdiğini ve böyle devam etmekten dolayı memnun olduğunu ifade eden başarılı isim proje ile ilgili bazı merak edilenlere de açıklık getirmiş oldu. Osman Bey rolünde fırtınalar estiren oyuncu Burak Özçivit' e çok güçlü bir kadro eşlik ediyor.

Oyuncu Serhat Kılıç hem dizisi hem de yaptığı diğer işleriyle ilgili bir hayli açıklamada bulundu. Show programında azıcık siyasete de karıştığını ifade eden Serhat Kılıç aynı zamanda canlı olarak çok iyi bir müzik performansı sergiliyor. Kuruluş Osman dizisinde Tekfur olarak izlediğimiz Serhat Kılıç senaryoda ne yapılması gerekiyorsa harfiyen uyduğunu ve çekim mekânlarının oldukça titiz bir şekilde hazırlandığını da ifade etti.

139114.jpg

Osmanlı Nihayet Kuruluyor

Kuruluş Osman dizisi üçüncü sezonuyla oldukça ilgi çekmeye devam ediyor. Osman Bey'in daha Osmanlı Devletini kurmadığı projede kuruluşun yakın olduğu oyuncu Serhat Kılıç tarafından açıklandı. Üçüncü sezon finalinde Osmanlı Devletinin kurulacağı yönündeki açıklamalar Tekfur rolünde yer alan Serhat Kılıç tarafından ifade edildi. Haziran sonu ya da Temmuz başı gibi sezon finali yapması beklenen Kuruluş Osman dizisinin gelecek sezonda tam olarak Kuruluş yıllarının temelini anlatacağı belirtildi.

Kuruluş öncesi dönemi anlatan projede izleyenlerin merak ettiği Osmanlı Devleti Kuruluş dönemine doğru hızlı bir şekilde ilerliyor. Osman Bey ve Kayı Boyunun anlatıldığı projede yavaş yavaş Kuruluşa doğru gidildiği ve sezon finalinde bunun gerçekleşeceği Serhat Kılıç tarafından ifade edilmiştir. Çok iyi izlenme oranları alan Kuruluş Osman dizisi her Çarşamba akşamı ATV ekranlarında seyircilerle buluşmaya devam ediyor.

Keşfet