Neriman ve Bahar öldü, Üç Kuruş Serisinde Şuan Sıra Kimde?

Show TV’nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen serisi ‘Üç Kuruş’un yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Neriman ve Bahar öldü, Üç Kuruş Serisinde Şuan Sıra Kimde?

Show TV’nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen serisi ‘Üç Kuruş’un yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Kartal’ın hastane odasında yanında Ferhan’ı ve Ferhan’ın çocukluğunu gördüğü sahnede yaşanmakta olan konuşma dikkat çekiyor. Ferhan, Baybars’ın sıradaki amacının Ateş olabileceğini söylerken, “Ya onu da koruyamazsan?” sözleri üstüne Kartal büyük bir korku yaşıyor.

Dizinin 25. bölümünde Baybars’ın Bahar karakterini öldürmesi ile beraber diziden bir başkarakter oyuncusu ayrıldı… Nursel Köse’nin canlandırdığı Neriman karakterinin sonrasında bu sefer de Bahar karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade hikâyeye veda etmiş oldu. 28. bölümde final yapacak olmakta olan Üç Kuruş serisinde nihayete doğru adım adım gidiliyor. Pazartesi geceleri Show televizyon ekranında yayınlanan dizinin finaline doğru da heyecanlı bir bekleyiş başladı.

Kartal Ve Efe Neler Yaşayacak

3246063-810x458.jpg

Dizinin 26. yeni kısmı 16 Mayıs Pazartesi gecesi izleyicilerle buluşacak ve hikâyenin sonuna doğru da Kartal ile Efe’nin neler yapacağını izleyiciler merakla bekliyor. Yayınlanan ön izleme sahnesi ise yeni bölümde muazzam gelişmelerin yaşanacağını gösteriyor.

Peki, 25. bölümde neler olmuştu? Finalde yaşanmakta olanları hatırlayalım: Bahar her şeye karşın Baybars’ın Kartal’ı öldüreceğini anladı. Kartal’ın yaşaması için kendini feda eden Bahar, planını kurdu. Baybars’a, Kılıç’ın hala kendine âşık olduğunu ve Biricik’in intikamını almak için kendisini öldürebileceğini ifade etti.

Daha sonra Şahin’den aldığı telefonla saklı şekilde Kartal’ı arayarak buluşma yerine tek gitmesini ifade etti. Ateş’in olduğu deponun adresini Kartal’a vermekte olan Bahar, Ateş’le beraber beklediğini ifade etti. Efe, Çetin, Mesut ve adamları, Bahar’ın ifade ettiği adrese giderken Kartal buluşma mekânına tek başına gitti. Kartal, Bahar ile Ateş’i beraber sanıyordu fakat Baybars ve Kılıç’ın yanında Bahar’ı getirdiğini görünce büyük bir şok yaşadı.

Şimdi Kartal Ne Yapacak

Bahar’ın kendini feda ettiğini anlayan Kartal sevmekte olduğu kadını kurtarmak istese de elinden hiçbir şey gelmedi. Finalde Baybars, Bahar’ı acımadan öldürdü. Korkunç bir yıkım yaşamakta olan Kartal’ın bu olaydan sonra ne yapacağı merakla bekleniyor. Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Aslıhan Malbora, Civan Canova, Suna Selen, Necip Memili, Kadir Çermik, Bora Akkaş gibi isimlerin kadrosunda bulunduğu dizi, 30 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak 28. kısmı ile beraber final yapacak.

Keşfet