Ahmet Kayakesen Çok Dikkat Çekecek Bir Dizinin Başrolünde Oynayacak!

Ahmet Kayakesen ismi daha önce onlarca dizide yer almasıyla hayranı tarafından biliniyor ancak Hercai dizisinde Harun karakteriyle gösterdiği performansıyla hafızalarda çok derin bir iz bıraktı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Ahmet Kayakesen Çok Dikkat Çekecek Bir Dizinin Başrolünde Oynayacak!

Ahmet Kayakesen Çok Dikkat Çekecek Bir Dizinin Başrolünde Oynayacak! Ahmet Kayakesen ismi daha önce onlarca dizide yer almasıyla hayranı tarafından biliniyor ancak Hercai dizisinde Harun karakteriyle gösterdiği performansıyla hafızalarda çok derin bir iz bıraktı. Aslında 2014 yılında oyunculuğa başlayan ve Kocamın Ailesi adlı dizide Fatih karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Ahmet Kayakesen, hem dizi hem de filmdeki çeşitli rolleriyle hatırlanmaktadır.

Savaşçı ve Yasak Elma dizilerinde de rol alan oyuncu, büyük ününü Hercai dizisinde Harun karakteri ile yapmıştır. En son yayınlanan Nasıl Fenomen Oldum? dizisinde Yiğit karakteri ile gördüğümüz oyuncu yeni sezonda Mükemmel Eşleşme dizisi ile TRT1 ekranlarında adından söz ettirdi.

Birol Güven'in kaleme aldığı yeni dizisi Mükemmel Eşleşme, bir aile komedisi olarak izleyiciyle buluşacak. Ahmet Kayakesen hayranları da bu kez oyuncuyu komedi rolünde yakalama şansı yakalayacak. Savasçı, Yasak Elma ve Hercai dizilerinde drama rollerinde rol alan oyuncu bu sefer ona çok yakışan bir komedi dizisinde performans göstermek için hazırlık yapıyor.

Oyuncunun hayranları, rolü ve dizinin genel konsepti hakkında şimdiden çok heyecanlı. Yeni sezon için Ahmet Kayakesen'in ismi hakkında çok konuşulacak gibi görünüyor.

ak1.gif

Ahmet Kayakesen Kimdir?

Ahmet Kayakesen, 27 Eylül 1988 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. Çocukluğundan beri okulda tiyatro ile ilgili etkinliklere katılan ve zamanla ciddi bir şekilde oyunculuk yapan Kayakesen, gelecekteki mesleği olacak olan oyunculuğu seçmiş ve bu yolda kendini geliştirmiştir.

Normal bir eğitim hayatı yaşayan ve üniversiteye bu düşünceyle başlamayan Ahmet Kayakesen, sete çalışan olarak katılmayı başarmış ve bu ruhla birçok yönden kendini geliştirmiştir. Sonunda yapımcının gözdesi haline gelen genç isim, kendisini herkese gösterecek projelerde yer almaya başlamıştır.

Ahmet Kayakesen'in Rol Aldığı Diziler

2014 - Kocamın Ailesi
2016 - Hanım Köylü
2016 - Aşk Yalanı Sever
2016 - Kertenkele: Yeniden Doğuş
2017 - Savaşçı
2017- İki Yalancı
2018 -Yasak Elma
2020 - Hercai

Ahmet Kayakesen'in Rol Aldığı Filmler

2014 - Çılgın Dersane 3
2017 - Seni Gidi Seni
2018 - Koca Bulma Sanatı
2019 - İstanbul

Keşfet