Pınar Deniz'in Paylaşımına Kaan'dan Yorum Gecikmedi

Pınar Deniz son zamanlarda yıldızı parlayan oyunculardan birisidir. İlk olarak Vatanım Sensin dizisiyle ekranlarda boy gösteren oyuncu o zamandan beri güzelliği ve oyunculuk performansı ile göz dolduruyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Pınar Deniz'in Paylaşımına Kaan'dan Yorum Gecikmedi

Pınar Deniz son zamanlarda yıldızı parlayan oyunculardan birisidir. İlk olarak Vatanım Sensin dizisiyle ekranlarda boy gösteren oyuncu o zamandan beri güzelliği ve oyunculuk performansı ile göz dolduruyor. Son olarak bir takı markasının temsilcisi olarak Cannes Film Festivali'ne katılan oyuncu kırmızı halıda da herkesi etkiledi. Festivalde Özgür Mansur imzalı bir kıyafet giyen Deniz, su yeşili elbisesi ve takılarıyla çok şıktı. Sosyal medyada da sekiz milyona yakın takipçisi olan Deniz, Cannes'da çekilen fotoğraflarını kendi hesabında da paylaştı. Paylaşımları kısa sürede çok sayıda beğeni alan oyuncuya partneri Kaan Urgancıoğlu da yorum yaptı.

Fotoğraf Kadar Beğeni Alan Yorum

Kaan Urgancıoğlu Yargı dizisindeki partneri Pınar Deniz'in Cannes paylaşımlarına yıldız işareti ile yorum yaptı. Onun yaptığı yorum da sosyal medya kullanıcıları tarafından çok beğenildi ve kısa sürede bu yorum da en az fotoğrafın kendisi kadar yorum aldı. Yargı dizisinin başrolü olan iki oyuncu takipçileri tarafından birbirine çok yakıştırılıyor ve çok sayıda kişi tarafından takip ediliyor. Yiğit Kirazcı'dan ayrıldığından beri yalnız olan Deniz ve şu sıralar yine yalnız olan Urgancıoğlu'nun birlikte olup olmadığı da çok merak ediliyor. Beğenilen ikiliden şu ana kadar bu yönde bir açıklama gelmedi ancak beraber oldukları yönündeki algıdan yayılıyor.

48e0530c-6a60-4992-be06-2ffa17a96983.jpg

Yargı'nın Yıldızları

Seyirciler Kaan Urgancıoğlu'nu uzun zamandan beri tanıyor. Vatanım Sensin'den beri tanınan Pınar Deniz ise kısa bir sürede çok sayıda kişinin beğenisini kazandı. Her ikisi de güzel ve başarılı bulunan oyuncuların şu sıralar sosyal medya paylaşımları da çok dikkat çekiyor. Başarılı ve sıkı bir avukat olarak yer aldığı Yargı dizsin de fırtınalar estiren Deniz ve savcı Ilgaz rolüyle gönüllere taht kuran Urgancıoğlu gayet iyi anlaşıyor ve Yargı dizisinin reytingleri de halen yüksek. Dizinin başarısında ikilinin rolü de tartışılmaz. Pınar Deniz'in Cannes'da boy göstermesinden ve etkileyici görünüşün en sonra takipçileri şimdi de Urgancıoğlu ile birlikte olup olmadığını araştırmaya başladı. Güzel oyuncunun yakışıklı partneri ile arası oldukça iyi ama aralarında bir aşk yaşandığına dair bir açıklama henüz gelmedi.

Formun Üstü

Formun Altı

Keşfet