Yargı Dizisinde Heyecan Yükseliyor: Sezon Finali Geliyor

Yayınlandığı günden beri gündemden düşmeyen Yargı dizisi sezon finaline doğru hızlı bir şekilde ilerliyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Yargı Dizisinde Heyecan Yükseliyor: Sezon Finali Geliyor

Yargı Dizisinde Heyecan Yükseliyor. Yayınlandığı günden beri gündemden düşmeyen Yargı dizisi sezon finaline doğru hızlı bir şekilde ilerliyor. Ilgaz ve Ceylin karakterlerinin geçen haftanın finalinde boşandığı görülürken yeni bölüm fragmanındaki detay izleyenleri heyecanlandırmaya yetti. Haftaya pazar sezon finali yapacak olan Yargı dizisinin 33. bölüm fragmanı izleyenleri hayli meraklandırdı.

Yeşim'in Bir Ortağı Mı Var?

Zehirlenmekten son anda kurtulan Ceylin İnci'nin aslında Yeşim olduğunu kanıtlar. Kardeşinin ölümüyle ilgili suçladığı herkesten tek tek intikam almak için onları öldüren Yeşim Ceylin ile hapishanede konuşur. Ceylin'e 2 gün süre tanıyan Yeşim bir kişinin daha öleceğini belirtir. Ceylin duydukları karşısında adeta şoka uğrar. Derya, Ilgaz ve Ceylin Yeşim'in ortağı olup olmadığından şüphelenirler. Zorlu bir göreve daha giren Ilgaz ve Ceylin arasındaki sıcaklık izleyenleri bir nebze olsun umutlandırır.

.jpg

Diğer yandan Cüneyt artık bazı şeylerin farkına varmıştır. Yekta ile yaşananlardan sonra Ceylin ile konuşan Cüneyt olmadık bir itirafta bulunur. Bu itiraf karşısında dona kalan Ceylin hayatının şokunu yaşar. Ilgaz Ceylin ile oturacakları eve bir vesilen ile gelir ve evin son haline şahit olur. Şaşıran Ilgaz Ceylin'in evindeki sıcaklığı hisseder. Seyircilerin birlikte görmek istedikleri Ceylin ve Ilgaz ikilisinin akıbetinin nasıl olacağı şimdiden merak konusu oldu.

Sezon Finaline Bir Kala

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve pazar akşamlarının birincisi Teşkilat dizisini bile tahtından indiren Yargı sezon finaline hazırlanıyor. 22 Mayıs tarihinde 33. bölümüyle ekrana gelecek olan proje gelecek hafta 34. bölümde sezon finali yapacaktır. Başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in muhteşem uyumu ve etkileyici senaryo sayesinde zirveye oturan yapımda her hafta heyecan bir türlü düşmüyor.

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun dışında Hüseyin Avni Danyal, Uğur Aslan, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Şükran Ovalı, Cezmi Baskın ve Zeyno Eracar gibi oyuncuların yer aldığı Yargı dizisinin senaryosu ise usta kalem Sema Ergenekona emanettir. Sezonun iddialı projeleri arasında yer alan Yargı'da yeni bölüm fragmanı izleyenler tarafından merakla bekleniyordu. Yargı yeni bölümüyle 22 Mayıs Pazar akşamı Kanal D ekranlarında olacaktır.

Keşfet