Yasak Elma Kötü Gidişata Bir Son Verdi! Sevilen Dizi Yeniden Zirvede!

Fox TV'de beşinci sezonuna devam eden Yasak Elma, izleyenleri bir kez daha şaşırtmayı başardı. Yasak Elma dün akşam bir kez daha reytinglerde birinci oldu. Merak edilen tüm detaylar en ince ayrıntısı ile haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Yasak Elma Kötü Gidişata Bir Son Verdi! Sevilen Dizi Yeniden Zirvede!

Ayrıca Yasak Elma, Alparslan Büyük Selçuklu gibi bir rakibi de geride bırakarak birinci oldu. Dün akşam Yasak Elma 133.bölümü ile ekranlara gelmişti. Beş sezon boyunca gösterilen komedi, saçma ve abartılı konusu nedeniyle defalarca eleştirilmişti. Fakat izleyiciler ise asla diziden vazgeçmedi. Bazıları Yasak Elma'nın entrikasına daldıkları için izlemeye devam ederken, bazıları ise sadece kafalarını dağıtmak için izliyordu.

“Dizi biraz düşüş yaşasa bile düştüğü yerden nasıl kalkacağını biliyor”

Yasak Elma 133. bölümünde bir kez daha reytinglerde zirveye yerleşti. Yasak Elma, tüm izleyicilerde 7, AB'de ise 8 puan alarak iki kategoride de birinci oldu. Ayrıca, zorlu bir rakip olmasına rağmen Alparslan Büyük Selçuklu’yu geride bırakmayı başardı. Seyirci de bu durumu fazlasıyla takdir etti. Seyirci resmen, "Bu sevda bitmez" dedi. Altıncı sezonu sabırsızlıkla beklediklerini belirten izleyiciler, "Dizi biraz düşüş yaşasa bile düştüğü yerden nasıl kalkacağını biliyor” dediler. Edinilen bilgilere göre dizinin yapımcısı Fatih Aksoy, yapım kariyerinin zirvesine ulaşmak için diziyi altıncı sezonunda yayınlamak ve 200. bölüme kadar devam ettirmek istiyor.

Rekorun eski sahibi O Hayat Benim dizisiydi

Med Yapım'ın yönettiği Yasak Elma dizisi, Fox TV'nin en uzun soluklu dizisi oldu. Aslında önceden bu rekor 131 bölümlük O Hayat Benim dizisindeydi. Başrollerini Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray ve Keremcem'in paylaştığı 131 bölümlük O Hayat Benim dizisi 2014 yılında yayınlanmıştı. O Hayat Benim dizisi de hikayesindeki bazı saçma yönlere rağmen Fox TV'nin en başarılı dizilerinden biriydi.

Yasak Elma dizisi konusu nedir?

Zeynep ve Yıldız birbirlerine inanılmaz derecede bağlı ama çok farklı kişiliklere sahip iki kardeştir. Yıldız sosyetenin kraliçesi Ender Argun ile tanışınca hayatı alt üst olur. Ender, karısı Halit Argun'dan kurtulmak için Yıldız'ı kullanmaya karar verir ve ona hayatını değiştirecek bir teklifte bulunur.

Keşfet