Yasak Elma Dizisinin Ekibi Ömer Karakterini Canladıran Emre Dinler’e Böyle Veda Etti!

Pazartesi akşamları yayınlanmaya devam eden Yasak Elma dizisinin beşinci sezonunda bir ayrılık daha yaşandı. Merak edilen tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Yasak Elma Dizisinin Ekibi Ömer Karakterini Canladıran Emre Dinler’e Böyle Veda Etti!

Geçen sezon dizide ilk kez Ömer karakteriyle karşımıza çıkan ve dizide artık rolü tamamlanan Emre Dinler, yurtdışına taşınarak diziden ayrıldı. Yasak Elma oyuncuları, birlikte çalıştıkları yıldıza veda etmek için bir akşam yemeği etkinliği için toplandı. Emre Dinler, “Benim güzel ailem her şey için sonsuz teşekkürler” yazdı. Etkinliğe ayrıca Biran Damla Yılmaz, Berk Oktay ve Melisa Doğu'nun da aralarında bulunduğu dizinin oyuncu kadrosu ve ekibi katıldı.

Entrika ve absürt komedi kurgusu ile izleyenleri kendine hayran bırakmaya devam eden Yasak Elma dizisinin bir diğer olmazsa olmaz unsuru ise “Kimler geldi kimler gitti” diye düşündüren bir oyuncu kadrosuyla ilk sezonundan bu yana ekranlara damgasını vurmuş olması. Sürekli yenilenen dizinin kadrosundan en son ayrılan isim ise Emre Dinler oldu. Ömer karakterini canlandıran Emre Dinler'in Biran Damla Yılmaz'ın canlandırdığı Kumru karakteriyle aşk yaşaması ve bu yüzden Berk Oktay'ın canlandırdığı Çağatay karakteriyle kanlı bıçaklı olması hikayenin olaylarının bir anda değişmesine neden oldu. Diziye yeni isimler eklendikçe olay örgüsü yeni yerlere taşınıyor ve heyecan hiç bitmiyor. Geçtiğimiz bölümlerde de Ceyhun Mengiroğlu, diziye Ekin karakteri ile dahil olmuştu. Emre Dinler'in ayrılmasıyla diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Bugün ekrana gelecek olan bölümde Kumru'nun annesi Handan rolünü ünlü oyuncu Şebnem Dönmez canlandıracak.

Yasak Elma dizisinin konusu nedir?

Zeynep ve Yıldız, zıt kişiliklere sahip birbirine çok düşkün iki kardeştir. Kardeşlerden Yıldız'ın aldığı teklifle hayatı resmen bambaşka bir hal alır. Zengin olmak isteyen genç kıza müthiş bir şans kendini sunulmuştur. Yıldız, sosyetenin kraliçesi Ender Argun ile tanıştığında, Ender ona hayatını değiştirecek bir teklifte bulundu. Ender Argun, kocası Halit Argun'dan kurtulmak için Yıldız'ı işe alma kararı almıştır. Yıldız'ın hayatında tüm bunlar olurken, Zeynep de iş yerindeki sorunlarla uğraşmaktadır.

Keşfet