Yasak Elma Dizisinin Bomba Karakteri ‘’Kraliçe Ender’’ Son Bölümde Yine Yapacağını Yaptı!

Fox Tv’de reytinglerdeki başarısını devam ettirerek beş sezon ilerleyen dizi Yasak Elma, son bölümünde yine dinamik ve eğlenceli senaryosuyla izleyenleri ekrana bağladı. Entrika dolu dizide entrikanın kelime anlamının karşılığını veren karakter Ender, yaptıklarıyla kendini izletmeyi yine başardı…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Yasak Elma Dizisinin Bomba Karakteri ‘’Kraliçe Ender’’ Son Bölümde Yine Yapacağını Yaptı!

Yasak Elma bütün hızıyla izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor

Fox TV’nin en uzun soluklu dizisi Yasak Elma beşinci sezonuyla devam ederken reytinglerdeki başarısını koruyor. Kimi zaman saçmalığa varan konusuyla dikkat çeken Yasak Elma’nın en sevilen iki karakteri Eda Ece’nin canlandırdığı Yıldız ve Şevval Sam’ın hayat verdiği Ender. Şevval Sam’ın canlandırdığı Ender dün akşamki bölümde yine her zaman olduğu gibi bombayı patlattı. Bu iki ön görülemez karakter kimi zaman öylesine komik sahneler canlandırıyor ki izleyicileri ekrana kilitlemeyi zahmetsiz bir şekilde başarıyor.

İngilizce konuşmasıyla övgülere tutuldu

Şevval Sam’ın canlandırdığı Ender karakteri, yayınlanan son bölümde yine çok ilgi çekici bir sahneye imza attı. Ender, telefonda İngilizce konuşarak randevu aldı. Şevval Sam’ın İngilizce konuşurken ki aksanı çok başarılı bulunurken Ender yine “kraliçe” nidalarıyla övgü aldı.

Senaryodaki hareketlilik seyircinin dikkatini çekiyor

Pazartesi akşamları Fox TV’de ekrana gelen Yasak Elma dizisi, ekranın sevilen yapımlarından biri olmayı sürdürüyor. Dizide entrika hiç bitmezken aynı zaman da heyecan da hiç bitmiyor ve heyecan katmak amacı ile de pek çok yeni isim katılmaya devam ediyor. Her sezon yeni isimlerle yoluna devam eden dizide sürpriz ayrılıklar da gündeme geliyor. Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay ve Biran Damla Yılmaz’ın yer aldıkları Yasak Elma dizisi, reytingleriyle de kanalın yüzünü güldüren bir yapım olmaya devam ediyor. Diziden son olarak Ömer Kurtoğlu karakterini canlandıran Emre Dinler ayrıldı. Yeni katılan isim ise Şebnem Dönmez oldu. Şebnem Dönmez, dizinin hikayesinde Biran Damla Yılmaz’ın canlandırdığı Kumru’nun annesi olarak yerini alıyor. Şebnem Dönmez, uzun bir aradan sonra setlere Fox TV dizisi için dönüş yapmış oldu. Dizinin 6. sezonda da devam edeceği bir süre önce gündeme gelmiştir.

Keşfet