Yasak Elma Dizisinde Yeni Sezon Şekilleniyor

Ekranların uzun soluklu projeleri arasında bulunan Yasak Elma dizisinde beşinci sezonun sonuna doğru gidiliyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Yasak Elma Dizisinde Yeni Sezon Şekilleniyor

Ekranların uzun soluklu projeleri arasında bulunan Yasak Elma dizisinde beşinci sezonun sonuna doğru gidiliyor. Altıncı sezon onayı da alan projede Eda Ece dışında Biran Damla Yılmaz'ın da altıncı sezonda kadroda yer alacağı ortaya çıktı. Şevval Sam'ın da altıncı sezonda yer alacağı geçen haftalarda ifade edilmişti.

Yeni Sezonda Değişiklik Bekleniyor

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve her sezonunda farklı karakterleri ve absürd hikâyesiyle izleyenleri ekrana bağlayan Yasak Elma dizisinde beşinci sezonda ilgiyle takip ediliyor. Yıldız ve Ender karakterleri dışında değişen karakterleri ve oyuncularıyla her sezonunda ilgiyi üzerine çeken Yasak Elma dizisinde altıncı sezonda Eda Ece dışında kimse garanti olarak görünmüyordu. Eda Ece'nin anlaşma sağladığı ve devam kararı almasından sonra Şevval Sam'ın da devam edeceği yönündeki ifadelerden sonra Yıldız ve Ender karakterlerinin hikâyede yer alacağı kesinleşti.

Beşinci sezonda kadroya katılan ve başarılı bir şekilde devam eden Biran Damla Yılmaz karakteriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Diziye odaklandığını ifade eden güzel oyuncu yaz döneminde dinleneceğini ve yeni sezona dinç bir şekilde başlamak istediğini açıkladı. Kumru karakteriyle beşinci sezona hikayeye dahil olan Biran Damla Yılmaz önceleri karakterinin pek sevilmediğini içtenlikle anlattı. Yıldız ile küçük küçük atışmalarının izleyenleri hoşnut ettiğini belirten güzel oyuncu sonra karakterinin izleyenler tarafından da beğenilmeye başlandığını açıkladı.

Bir Oyuncu Kesin Ayrılıyor

12991523-640x380.jpg

Beşinci sezonda Yasak Elma kadrosuna birçok oyuncu dahil olmuştu. Bu oyuncular arasında bulunan ve Doğan karakterinin yardımcısı Çetin karakterinin yeni sezonda senaryoda yer almayacağı belirtildi. Usta oyuncu Erdal Bilingen' in rahatsızlığından dolayı bir süre hikâyede olmadığı seyirciler tarafından da anlaşılmıştı. Beşinci sezon bitimine doğru hikâyesi bitecek olan Çetin karakterinin altıncı sezonda kesin olarak yer almayacağı da açıklanmış oldu.

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve Pazartesi akşamlarına damgasını vuran Yasak Elma dizisinin beşinci sezon final tarihide açıklandı. 13 Haziran tarihinde sezon finali yapması planlanan Yasak Elma dizisinin altıncı sezon onayı yapımcı ve kanal yönetimi tarafından uzun zaman önce alınmıştı. Entrikalı ve absürd komedi tarzında olan Yasak Elma izleyenlerden güzel geri dönüşler alarak yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Keşfet