Yasak Elma 136. Bölümde Olaylar Karıştı! 137. Bölüm Fragmanı Ne zaman Yayınlanıyor!

Fox TV ekranlarının en çok sevilen yapımlarının başında yer alan Yasak Elma, yeni bölümüyle Pazartesi akşamının en çok izlenen yapımları arasında yer aldı. Kadrosunda çok geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan yapım 136. Bölüm ile ekranlara geldi. 5. Sezonu yayınlanan dizi ilk yayınlandığı andan itibaren her zaman önde yer almayı başardı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Yasak Elma 136. Bölümde Olaylar Karıştı! 137. Bölüm Fragmanı Ne zaman Yayınlanıyor!

Yıldız ve Doğan arasında ki dengesiz ilişki sürekli olarak devam ediyor. Yıldız, sonunda Doğan’ın teklifine “evet” cevabını verirken, Doğan’ın bu konuda ki hareketleri sebebiyle bu cevabı verdiğinden pişman olma endişesi yaşıyor.

Çağatay sürekli olarak ailesini kurtarmayı ve Yıldız ile tekrar barışmanın farklı yollarını aramaya devam ediyor. Handan’sa bu konuda ki gerçek yüzünü belli etmeye devam ediyor ve bu sefer tüm foyası ortaya çıkıyor.

Yasak Elma Son Bölümde Neler Yaşandı!

Yasak Elma dizisinde birçok önemli oyuncu rol alıyor. Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay ve Biran Damla Yılmaz gibi birçok önemli oyuncu yer alıyor. Dizide iyi ve kötünün mücadelesi eğlenceli bir şekilde anlatılıyor. Fox TV ekranlarında Pazartesi akşamları ekranlara gelen dizi 136. Bölüm ile yine izleyicileri ile buluştu.

Bu bölümde Yıldız ve Doğan’ı aramak, kızının intikamını almak için mücadele eden Handan’ın gerçek yüzü ortaya çıkıyor. Şebnem Dönmez tarafından can verilen karakter son dönemde dizinin en çok ilgi çekici karakterleri arasında yer alıyor.

Hırslı yapımı ve intikam için yanan ruhu ile dikkat çekiyor. Karakterin bu kadar öne çıkmasında etkili olan güzel oyuncu da izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı.

Yasak Elma 137. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizinin bölümü tamamlandıktan sonra izleyiciler yeni bölümü yakından merak etmeye başladı. Yeni bölüm fragmanı dizinin yeni bölümü tamamlandıktan sonra hemen yayınlandı. Yeni bölümde önemli kararlar alınması bekleniyor. Yıldız’ın Doğan’dan ayrılmak istediği dedikodusu yapılıyor. Handan’ın hain planı hiçbir şeye yaramazken, Ender, Yıldız’dan intikam almak için yeni bir plan arayışına giriyor.

Yasak Elma 137. Bölüm 4 Mart 2022 Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarında sizler ile buluşacak.

Keşfet