Yargı Dizisinde Şok Ayrılık! Başrol Oyuncusu Diziye Veda Etti!

Sezonun en iddialı dizilerinden biri olarak kabul edilen Yargı, 22. Bölümü ile yine uzun süre adından fazlasıyla söz ettirecek sahnelerle seyircinin karşısına çıktı. Fakat aynı zamanda dizinin sevenlerini bir hayli üzecek bir ayrılık da ortaya çıktı. Tüm merak edilen detaylar en ince ayrıntısına kadar haberimizde…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Yargı Dizisinde Şok Ayrılık! Başrol Oyuncusu Diziye Veda Etti!

Pazar akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Yargı dizisi kısa sürede büyük başarı elde etti ve başarısını devam ettirmeyi sürdürüyor. Yargı, zaman zaman en iddialı rakibi Teşkilat'ın gerisinde kalsa da sıralamada çoğu zaman liderliğini sürdürüyor. Fakat başarılı ve güçlü bir kadroyla izleyici karşısına çıkan Yargı dizisinde herkesi hayrete düşüren bir ayrılık yaşandı.

Nergis Öztürk diziye veda etti

Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Mehmet Yılmaz Ak ve Zeyno Eracar gibi başarılı isimleri bir araya getiren Ay Yapım imzalı Yargı dizisinde yaşanan ayrılık, dizinin sıkı takipçilerini fazlasıyla şaşırttı. Bir cinayet davasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının hikayesini anlatan Yargı dizisinde beklenmeyen bir ayrılık yaşandı. 22. bölümü ekranlara gelen Yargı dizisinde Avukat Seda'yı canlandıran başarılı oyuncu Nergis Öztürk, projeye veda etti. Başarılı oyuncu Nergis Öztürk, sosyal medya hesabından ayrıldığını açıklamasının ardından şu açıklamalarda bulundu: "Kamera arkasında ve önünde çalışan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunmak isterim. Sizinle çalışmak benim için bir zevkti bir zevkti."

Seda ve Savcı Pars’ın sahneleri çok seviliyordu

Nergis Öztürk'ün canlandırdığı Seda ile Mehmet Yılmaz Ak'ın canlandırdığı Savcı Pars karakterleri arasındaki diyaloglar ve yakınlaşmalar dizinin en sevilen detayları arasında yer alıyordu. Avukat Seda'yı canlandıran başarılı oyuncu Nergis Öztürk, diziyi sevenleri fazlasıyla üzecek bir kararla diziye veda etti. Ayrıca Yargı dizisinin 23. bölümünde heyecanın hız kesmeden yeni bir boyuta ulaşması bekleniyor.

Yargı dizisi konusu nedir?

Dizi, Sema Ergenekon'un Adliye'deki gözlemlerine dayanıyor ve oluşturduğu hukuki sorunları anlatıyor. Dizi, yolları bir cinayet davasıyla kesişen ve aile içi güven kavramını alt üst eden bir avukat ve bir savcının hikayesini anlatıyor. Yargı dizisi, izleyiciye aile değerlerini ve adalet kavramını yeniden düşündürecek.

Keşfet