Yapı Kredi Bankası Nakit İsteyenlere Sorun Çıkarmıyor! Başvuru Yapan ATM'den ve Online Ödeme Alıyor

Tatil programı şimdiden düzenleyen ya da erken rezervasyon yapıp otellerden ucuza yer kapmaya çalışan vatandaşların ihtiyaç duydukları paranın tamamı Yapı Kredi Bankası'nda kendilerine veriyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Yapı Kredi Bankası Nakit İsteyenlere Sorun Çıkarmıyor! Başvuru Yapan ATM'den ve Online Ödeme Alıyor

Yaz Krediniz Yapı Kredi Bankası'nda! 30.000 TL anında cepte! Yaz aylarının gelmesi ile beraber vatandaşlar arasında para problemlerini gidermek başta olmak üzere yaz ile alakalı tatil planları yapan kişilerin gereksinim duydukları finansal desteğin ödenmesi açısından başvuracakları yerler arasında Yapı Kredi Bankası yer almaktadır.

Tatil programı şimdiden düzenleyen ya da erken rezervasyon yapıp otellerden ucuza yer kapmaya çalışan vatandaşların ihtiyaç duydukları paranın tamamı Yapı Kredi Bankası'nda kendilerine veriyor. Yapı Kredi Bankası sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamaya göre 36 eşit taksit halinde yaz aylarını doya doya yaşamak isteyen vatandaşlara toplamda 30 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi verilecek.

Yapı Kredi Bankası resmi internet sayfası ile sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bir son dakika açıklamasına göre vatandaşların yaz ayına özel 30.000 TL çekecekleri özel ihtiyaç kredisi açısından en çok 36 aylık vade seçeneği sunulurken aylık uygulanacak faiz tutarı ise yüzde 2.25 olarak hesaplandı.

yapi-kredi-bankasi.jpg

Buna göre müracaat işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların kendilerine en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek başvuru işlemlerini yerine getirmesi mümkün olabileceği gibi diğer taraftan Yapı Kredi Bankası'nın mobil bankacılık ve internet bankacılığı ile çağrı merkezi gibi dijital kanallarını kullanarak da başvuru işlemlerini sağlıklı bir şekilde yapabilir. Başvuru işlemlerinin yapılması ile beraber onay verilen kredi tutarı anında başvuran kişinin hesabına aktarılacak.

Ayrıca Kredi çekildikten hemen ilk taksit ödemesi 90 gün sonra başlayacak yani Karadeniz çekilmesinin hemen sonra 3 ay boyunca Kredi taksitinin ödemesi gibi bir problem olmayacak.

Keşfet