Yapı Kredi Bankası Bankamatik Kartı Kullananlara Hemen Ödemeli 40.000 TL Veriyor! Son dakika duyurusu:

Yapı Kredi Bankası üzerinden hemen başvuru yapabilirsiniz! İşte kampanya detayları.. Yapı Kredi Bankası Bankamatik Kartı Kullananlara Hemen Ödemeli 40.000 TL Veriyor! Son dakika duyurusu:

Yayınlanma:
Güncelleme:
Yapı Kredi Bankası Bankamatik Kartı Kullananlara Hemen Ödemeli 40.000 TL Veriyor! Son dakika duyurusu:

40000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi alacak olan kişilerin 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirerek, Yapı Kredi Bankası üzerinden onay alacağını söyleyebiliriz. Banka kredi skoruna göre, hızlı bir şekilde onay verilecek olan bu kredileri katılmak isteyen vatandaşlar, ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanından faydalanabiliyor.

Nakit kredi kullanacak olan kişilere ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yaparak alacakları bu krediler için banka kredi puanına göre işlem yapmaktadır. 1200 ve üzerinde bir kredi puan olan vatandaş başvurusunu gerçekleştirdikten sonra gelir belgesi olarak 40000 TL'ye kadar verilen bu ihtiyaç kredisine katılabilmektedir. En yakın banka şubesinden ve banka internet sitesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirerek, kolay bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Başvuru yapacak olan vatandaşlar için ayrıca, Yapı Kredi Bankası da işlem yapıyor. Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, bu banka üzerinden SMS ile başvuru yapabildikleri gibi, ayrıca resmi internet sitesi üzerinden de ücretsiz bir şekilde kredi başvurusu yapabiliyor.

2-banka-hizli-kredi-verecegini-duyurduktan-sonra-2-banka-da-online-kredi-verecegini-duyurdu-bank.jpg

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek bireysel, yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi de yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına gönderin.

Gönderilen mesaj sonrasında banka hızlı birşekilde sizlere kredi sonucunu verecek, onaylanan tutar kadar kredi hızlı bir şekilde Yapı Kredi Bankası, SMS ile sizlere bildirecektir. Onaylanan tutar kadar krediye en yakın banka şubesinden kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte kullanabileceğiniz gibi, ayrıca, Yapı Kredi Bankası, mobil uygulamasına giriş yaparak buradan da istediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz.

Keşfet