Yapı Kredi Bankası 4 dakikada sonuç veriyor! 40.000 TL almak için tek adım yeterli

Yapı Kredi Bankası 4 dakikada sonuç veriyor! 40.000 TL almak için tek adım yeterli olacak. Başvuru için işlem nasıl yapılır haberimizde...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Yapı Kredi Bankası 4 dakikada sonuç veriyor! 40.000 TL almak için tek adım yeterli

Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan son dakika kampanyasında başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 4 dakika içerisinde sonuç verilecek yeni bir kredi kampanyası başladı. 40 bin TL'ye kadar nakit almak isteyen vatandaşlara başvuru imkanı sunacak olan Yapı Kredi Bankası hızlı bir şekilde başvurusunu gerçekleştirmek isteyen kişilere hemen sonuç verecek ve banka kredi puanına göre faiz oranlarından yararlanılarak ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacaktır. Nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar 40 bin TL'ye kadar işlem yapacaklar ise 18 yaşından büyük olması Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar bu bankadan sms kredi servisini kullanarak hemen oturdukları yerden başvurusunu gerçekleştirerek ne kadar onay aldıklarını görebilir.

Yapı Kredi Bankası 40.000 TL başvuru nasıl yapılır?

yapi-kredi-1280x720.jpg

Yapı Kredi Bankası üzerinden 40 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeden önce banka kredi puanı sorgulaması kişi için yararlı olacaktır. Banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu için bireysel yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık gelirimizi yazarak bu mesajı 4411 numarasına gönderin. 4411 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere hızlı bir şekilde sonuç verir onaylanan tutarı hemen banka hesabınıza yatırmak için sizlere fırsat verir. Yapı Kredi Bankası üzerinden hesabı olan vatandaşlar mobil uygulama şifresi alarak Bu bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda sizlere yardımcı olacak banka olan Yapı Kredi Bankası mobil uygulama üzerinden müşteri hizmetleri numarası üzerinden ve Banka ATM'si üzerinden de sizlere ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmanızı olanak sağlamaktadır.

40 bin TL'ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşlar 12 ay 24 ay ve 36 ay vadeli olarak Kredi ödeme tablosu oluşturma imkanı sunulurken ilk taksit ödemesini de 90 gün erteleyebiliyor. Bankanın resmi internet sitesine girerek kampanya detayları hakkında bilgilerinizi alabilirsiniz.

Keşfet