Vakıfbank'tan emekliye kredi müjdesi geldi! Maaşın 25 katına kadar ödeme yapılacak!

Vakıfbank'tan emekliye kredi müjdesi geldi! Maaşın 25 katına kadar ödeme yapılacak! Son dakika haberi geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank'tan emekliye kredi müjdesi geldi! Maaşın 25 katına kadar ödeme yapılacak!

Vakıfbank'tan emekliye kredi müjdesi geldi! Maaşın 25 katına kadar ödeme yapılacak! Vakıfbank son dakika haberinde yapacağı işlemler için maaşın 25 katına kadar ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Vakıfbank devlet bankası olmasından dolayı vatandaşlara hemen sonuç verecek ve bu kişilere kredi imkanı sağlayacaktır.

Vakıfbank üzerinden emekli olan kişilere son dakika haberi olarak verilen yeni kampanyada kredileri hemen hesaplarınıza atabileceksiniz. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak kredilerini kullanacaklardır.

Vakıfbank emekli olan kişiler için yaptığı bu açıklamada kredi alacak kişilere hemen işlem yapacak ve bu işlem sonrasında kredinizi hemen hesabınıza yatıracak. Emekli olan kişiler kredi almak istiyorsa emekli maaşını Vakıfbank'a taşıması gerekiyor. Emekli maaşınızı bu bankaya taşıdıktan sonra sizlerde hemen işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Emekli maaşınızı bankadan almanız ile birlikte maaşın 25 katına kadar kredi alınmaktadır. 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli, 50.000 TL üzerinde ise 24 ay vadeli nakit kredi kullanılmaktadır.

Vakıfbank mobil uygulamasını kullanan emekliye müjde!

Vakıfbank hesabı olan ve bankadan mobil uygulama kullanan emekliye internet üzerinden nakit imkanı verilmektedir. Vakıfbank kredi başvurusu yapacak olan kişilere internet bankacılığı şifresi alarak hemen işlem yapacaktır. Vakıfbank nakit kampanyasına katılacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar banka hesapları üzerinden işlem yaparak kredi kullandırmaktadır. Vakıfbank nakit kredi kullanacak olan kişiler, başvurularını bu banka üzerinden yapmak istiyorsa, hemen müşteri hizmetlerini arayarak buradan internet bankacılığı şifresi oluşturabilir Vakıfbank mobil uygulamasına giriş yaparak buradan kredi kullanabilirler. Vakıfbank ihtiyaç kredisi alacak kişiler, bankanın düşük faizli kredi kampanyasına katılcak ve hemen sonuç alacak!

Keşfet