Vakıfbank'tan araba kredisi! 500.000 TL ödeme yapılacak

Vakıfbank müjdeyi verdi... Otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlar için yeni taşıt kredisi kampanyası duyuruldu. 500000 TL ödeme yapılacağı belirtildi. Peki ya başvuru şartları neler?

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank'tan araba kredisi! 500.000 TL ödeme yapılacak

Yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar için sevindirici haber geldi. 500.000 TL kredi desteği duyuruldu.

Vakıfbank aracılığıyla taşıt kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için belirli şartlar oluşturuldu. Şartların ayrıntıları kamuoyuna açıklandı.

vakifbank.jpg

Vakıfbank İnanılmaz Bir Hamle Yaptı

Düşük faizli taşıt kredisi, kamu ve devlet bankaları için en avantajlı pazarlama ve vadeli paketi açıklayan Vakıfbank tarafından verilecek. Vatandaşlar şimdi 500 bin TL taşıt kredisine uygulanacak faiz oranını merak ediyor. Açıklamaya göre, gereksinimleri karşılayan herkes krediyi alabilir. Araç satışlarına getirilen yasal kısıtlamalar, son dönemde araç fiyatlarının düşmesine yardımcı olmuştur. Araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar şimdi harika bir fırsat yakaladı. Birikimleri olan kişiler doğrudan otomobil alırken, maddi yardıma ihtiyacı olan birçok kişi bankalardan taşıt kredisine başvurdu.

Bankaların büyük çoğunluğu ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerinde faiz oranlarını yükseltmişti. Araç almak isteyen vatandaşlar için maliyetler zaten çok pahalı olsa da bankaların artan faiz oranları onları daha da fazla zorlamaya başlamıştı. Faizsiz taşıt kredisi veren banka maalesef yok. Ancak, otomobil piyasasının değişken doğası nedeniyle, bankaların çoğu faiz oranlarını düşürmeyi seçti. Bunlar arasından en çok öne çıkan banka ise Vakıfbank oldu. Vatandaşlar bu kredinin özelliklerini fazlasıyla merak ediyor.

araba.jpg

Vakıfbank Araç Kredisi Özellikleri

 • Sigorta değeri 400.000 TL'nin biraz üzerinde olan otomobillerde kredi vadesi 48 aydır.
  400.001 TL ile 800,00 TL arasındaki otomobiller için 36 ay vade,
  800.001 TL ile 1.200,00 TL arasındaki otomobiller için 24 ay vadeli kredi,
  1.200.000 TL üzeri araçlar için ise azami kredi vadesi 12 aydır.
  48 aya varan vade seçenekleri ile aylık, 3 aylık ve değişken taksitli ödeme seçenekleri bulunmaktadır.
 • Teminat olarak araç vaadi kabul edilmektedir. Ayrıca banka gerekli gördüğü takdirde teminat, gayrimenkul ipoteği veya nakit-depozito-döviz depo rehni de isteyebilir.
 • Ayrıntılı bilgi için size en yakın Vakıfbank şubesi iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Keşfet