Vakıfbank’tan 2+1 daire 382 bin liraya satılıyor piyasa fiyatı 750 bin lira

Vakıfbank tarafından yeni bir gayrimenkul ilanı paylaşıldı. Türkiye’nin en büyük gayrimenkul ilanlarını paylaşan banka 2+1 daireyi tam 382 bin lirayla satıyor. Geniş kullanım avantajına sahip olan daireye ilgiyse oldukça büyük. İşte tüm detaylar ve merak edilenler.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank’tan 2+1 daire 382 bin liraya satılıyor piyasa fiyatı 750 bin lira

Kaçmaz Ev Fırsatı

Artan ev fiyatlarına karşı yüksek ücret ödemek istemeyenler için eşsiz bir fırsat Vakıfbank’tan geldi. Banka açık arttırma usulüyle yeni bir daire satışına imza atmaya hazırlanıyor. Evle ilgili merak edilenlerse şu şekilde:

Şehrin merkezinde bulunan dairenin 2 odası, 1 salonu, 1 banyosu ve 1 balkonu bulunuyor. Evin ortalama genişliği ise 95 metrekare olarak kayıtlara geçmiş.

Krediye de uygun olmasıyla nakit sorunları çeken kişiler için oldukça önemli bir fırsat sağlıyor. Dairenin ısınma tipine bakıldığında kat kaloriferi olduğu görülüyor.

Evin kullanım durumuyla ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmıyorken tapu durumunun kat irtifaklı olduğu görülüyor. Binanın inşa yılı ise 2018.

Apartmanın zemin katında bulunan dairenin yakıt tipi doğalgaz. Yapı tipine bakıldığınsa ise betonarme olarak görülüyor. Ayrıca daire ikinci el.

Hali hazırda Vakıfbank tarafından satılan dairenin açık arttırma başlangıç fiyatı 382 bin lira. Banka açık arttırmaya dahil olmak isteyenlerden 19.100 TL teminat bedeli talep ediyor. Açık arttırmada minimum artış ücreti ise 5 bin lira.

Sizlerde yukarıdaki daireyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz bu adrese ‘’ https://vakifbank.intengo.com/gm-details.intengo?gayrimenkulId=19413&cid=9041562 ‘’ gidebilirsiniz.

Keşfet