Vakıfbank yeni konut kredisiyle herkesi ev sahibi yapacak!

Vakıfbank tüm müşterilerini ev sahibi yapacak iki yeni ihtiyaç kredisi seçeneğini duyurdu. Bunlardan ilki, vatandaşların düşük faiz imkanlarıyla konut kredisi almasına yardımcı olurken; bir diğeri ise konutunu güncellemek isteyen bireyler için hazırlandı.

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank yeni konut kredisiyle herkesi ev sahibi yapacak!

Vakıfbank iki yeni kredi seçeneği ile müşterilerinin karşısına çıktı. Banka, konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara düşük faizli konut kredisini açıkladı. Aynı zamanda halihazırda bir konutu olan, ancak konutunu yenilemek isteyen kişilere de farklı bir kredi imkanı sunuldu. Peki ya Vakıfbank'tan konut kredisi nasıl alınır? Başvuru şartları neler? İşte detaylar...

Ekonomi piyasalarının yukarıya yönlü hareketlerinin hızlanarak devam ediyor olması, geçen yılın sonu itibari ile başlamış olan emlak zamlarının geri alınmasına dair beslenen umutların suya düşmesine sebep oldu. Döviz kurlarında ve altın fiyatlarında gözlenen ani değişiklikler ışığında günden güne pahalılaşan sıfır ve ikinci el konutlar, vatandaşları büyük hayal kırıklığına uğrattı.

Yeni dönemde kendi evinin sahibi olmak amacıyla birikim yapmış fakat çoğalan konut fiyatları karşısında eli kolu bağlanmış vatandaşlar, bankaların konut kredisi kampanyalarını incelemeye başladılar. Tam da bu noktada döneme giren kamu bankası Vakıfbank hem evini güncellemek isteyenlere hem de ilk kez kendi konutunu alacak olanlara, iki değişik başlık altında konut kredisi hizmeti sunacağını açıkladı. Banka, alakalı kredi hizmetlerine dair bilinmesi gereken bütün ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

konut-kredi.jpg

Vakıfbank'tan Ev Yenileme Kredisi!

Vakıfbank Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nın da desteği ile birlikte Kentsel Dönüşüm Kredisi hizmeti sunacağını açıkladı.

A sınıfı verimliliğe sahip olan konutlar için yüzde 0,88 faizin uygulanacağı kredi hizmetinin üst limiti 400 bin TL, azami vade sayısı ise 120 ay olarak belirlendi.

İlk Evini Alacak Olanlara Vakıfbank'tan Düşük Faizli Kredi Hizmeti!

Vakıfbank, 9 Mayıs tarihinde düzenlenen kabine toplantısından çıkan müjdeli kararlardan birisi olan İlk Evim Konut Kredisi için başvuruları kabul etmeye başladı.

Keşfet