Vakıfbank ve 2 Kamu bankasından kara listede olanlara müjde! Başvuru yapan 3 bankadan 40.000 TL ödeme alacak

Vakıfbank ve 2 Kamu bankasından kara listede olanlara müjde! Başvuru yapan 3 bankadan 40.000 TL ödeme alacak. Son dakika kampanyasına göre işlemler hemen olacak! Kimler alacak? Başvuru nasıl yapılacak? Haberimizde...

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank ve 2 Kamu bankasından kara listede olanlara müjde! Başvuru yapan 3 bankadan 40.000 TL ödeme alacak

Kredi Sicili Bozuk Olanlara 3 banka 40.000 TL Vereceğini Açıkladı, Nakde Sıkışanlar Başvuru Yapıyor. Adı kara listede kırmızı harflerle yazılı olanlara 3 banka tarafından 40.000 TL para verileceği duyurusu yapıldı. Nakit açısından arayışta olan vatandaşlar müracaat işlemlerini gerçekleştiriyor. Son dakika kampanyası ile beraber sizlerde anında başvurup Ramazan Bayramı öncesi nakit probleminizi bir nebze olsun giderebilirsiniz.

Daha önce bankalar üzerinden kırmızı kalem ya da kara listede olduysanız müracaat işlemlerinizi kamu bankaları üzerinden yapabilir ve 36 aylık vade seçeneği şeklinde 40 bin TL tutarında nakit kullanabilirsiniz.

Kamu bankaları (Ziraat Bankası, Vakıf Bankası, Halk Bankası) Üzerinden Kara Listede Olan Vatandaşlara 40.000 TL Müracaat İşlemleri Nasıl Yapılır?

ziraat-bankasi-vakifbank-ve-halkbank1.jpg

Kamu bankaları üzerinden 40.000 TL nakit ihtiyaç kredisinin çekilmesini isteyen vatandaşların daha önce yapmış oldukları işlemlerden dolayı kara listede ya da kırmızı kalem şeklinde borçlarını kapattıktan sonra kendilerine en yakın banka şubesine gitmek suretiyle kimlik belgeleri ve borç kapatma belgeleri ile beraber müracaat işlemlerini gerçekleştirebilir ve bankalar üzerinden değerlendirilmeye alınabilirler.

Emekli vatandaşlar, özellikle de emekli aylıklarını kamu bankaları üzerinden almaları halinde 36 aylık vade seçeneği şeklinde cazip faiz oranları ile 40.000 TL tutarında İhtiyaç kredisinde anında faydalanabiliyor.

Kamu bankaları üzerinden müracaat işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşlar, yalnızca banka şubelerine gitmek suretiyle işlemlerini yapmaları gerekecek. Bankaların internet bankacılığı ile internet sitesi üzerinden yapılacak başvurularda otomatik bir şekilde sistem onayından geçireceği için kara listede görünecek ve bu sebeple kredi onayı alamayacaksınız. Banka şubelerine daha önceki borçlarınızı kapattığınız dair belge ve kimlik belgeniz ile beraber gittiğiniz takdirde işleme alınacak ve kredi onayını verilmesi durumunda 40.000 TL tutarında ihtiyaç kredisinden anında faydalanabilirsiniz...

Keşfet