VakıfBank Sizin Yanınızda! Bir Smsle Kredi İmkanı Sunuyor

Kış ayları kapıya dayandı, hal böyle olunca kredi çekmek ya da ihtiyaçlar için farklı seçeneklere yönelmek ciddi anlamda zor olmaya başladı. Ödeme güçlüğünün yaşanması başta olmak üzere pek çok konuda vatandaşlar ne yapacağını şaşırmış durumda. Emekliler promosyon ödemelerinden medet umarken, çalışanlar ise kredi ve kredi kartı üzerine yoğunlaşıyor. Kamu bankaları arasında yer alan VakıfBank ise zor durumda olan vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.

Yayınlanma:
Güncelleme:
VakıfBank Sizin Yanınızda! Bir Smsle Kredi İmkanı Sunuyor

Kışın Kredisi Yanı Başınızda

Siz de son derece uygun fiyat aralıkları ile krediden faydalanabilirsiniz. Üstelik bu kredi için yapmanız gereken tek şey sms göndermek. Sms kredisi kampanyasında ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenmek ise son derece kolay!

Yapılması gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz. Telefonunuzun mesaj bölümüne girin ve KREDI yazın aralarında birer boşluk kalacak şekilde Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı, doğum tarihinizi ve aylık gelirinizi yazarak 5724 adresine SMS gönderin.

Krediniz Cebinizde

Kısa bir süre içerisinde gerekli değerlendirmeler yapılarak kredinizin sonucu cep telefonunuza gönderilecektir. Buna göre aylık gelirinize ve ödeme alışkanlıklarınıza göre ne kadar kredi kullanabileceğinizi de net bir şekilde görmeniz mümkün olmaktadır.

Borçtan kurtulmanın en kolay yollarından biri hiç şüphesiz bireysel kredi almak. Bu, nakit paraya ihtiyaç duyan ancak kötü kredi puanları, düşük gelirler ve diğer nedenlerden dolayı bunu elde etmenin bir yolu olmayanlar için mükemmel bir seçenektir. Ancak, bireysel krediler risksiz değildir ve başvurmadan önce dikkatlice düşünülmelidir.

622f7e36932151938c7dec29.webp

İnternette kredi ve kredi kartı seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler yer alır. Şurası unutulmamalıdır ki, kredi kartlarının faiz oranları taksitli nakit avans çekmek istediğinizde kredilerle kıyaslandığı zaman daha ekonomiktir. Bu sebeple eğer kredi kartı konusunda uygun bir limit veren banka ile çalışıyorsanız da bu konuda gerekli desteği alabilirsiniz. Kredi limitiniz ve genel özellikleriniz için gerekli bilgilendirmeyi bankanızdan yapabilirsiniz.

Kredi kartı konusu açılmışken şunun altını çizmekte fayda görüyoruz. Yalnızca aylık gelirinize orantılı olacak şekilde kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Bu sebeple mevcut kart limitlerinizi azaltmanız gerekebilir.

Keşfet