Vakıfbank Resmi Olarak Duyurdu! Vatandaşlara Müjde! Tam Tamına 2 Yıl Geri Ödemesiz ve 10 Yıl Vadeli!

VakıfBank kredi kullanmak isteyen müşterilerine güzel haberi verdi. Vakıfbank değerli müşterilerine iki yıllık geri ödemesiz bir kredi kullanım sunuyor. Tüm merak ettiğiniz detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Yayınlanma:
Güncelleme:
Vakıfbank Resmi Olarak Duyurdu! Vatandaşlara Müjde! Tam Tamına 2 Yıl Geri Ödemesiz ve 10 Yıl Vadeli!

10 yıl vade seçeneği ile kredi çekmek ve daha düşük faiz oranlarından yararlanmak Vakıfbank sayesinde hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde mümkün hale geliyor. Ayrıca Vakıfbank, salgından etkilenen kadın girişimciler ve işletme sahiplerine özel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Kadın İşletme Kredisi'ni de duyurdu. Başvuru sahipleri 24 ay vadeli geri ödemesiz krediye hak kazanıyorlar. Ayrıca güzel bir haber olarak 10 yıl vade seçeneği de mevcut. VakıfBank kredilerinin faiz oranı Türk lirası olarak %14,50, euro olarak %2,25 ve dolar olarak %3,25 olarak belirlendi.

VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih açıklamalarda bulundu

Toplam 250 milyon dolarlık kredi kapsamında hayata geçirilen Kadın İşletme Kredisi ile kadınların sahibi olduğu veya yönettiği tüm segmentlerdeki işletmelere işlerini büyütmeleri ve nakit akışlarını düzenlemeleri için uygun maliyetler sağlanıyor. Dünya Bankası ile imzalanan anlaşma ile 23 yıl vadeli, 8 yıl geri ödemesiz olarak hayata geçirilecek. VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, “VakıfBank olarak toplumsal cinsiyet eşitliğini hem kurum içinde hem de toplumda yaygınlaştırmayı fazlasıyla önemsiyor ve sürdürülebilir bankacılık anlayışımız doğrultusunda bu alanda çalışmalar yürütüyoruz. Kadınların ekonomik varlığını güçlendirerek toplumun her alanına eşit olarak katılabileceklerine inanıyoruz” dedi.

“VakıfBank Kadın İşletme Kredisi'ni hem kadınlarımızın hem de ülke ekonomimizin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz”

VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, “Bu, yalnızca kadınların güçlendirilmesi açısından değil, aynı zamanda kadın bakış açısının tüm toplumun yararına sunacağı zenginliklerden yararlanma açısından da önemlidir. Dünya Bankası'ndan elde ettiğimiz kaynaklarla kadınların sahip olduğu ve işlettiği işletmelere özel bir kredi ürünü tasarladık. Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle salgından etkilenen işletmelerimiz için özel olarak devreye aldığımız VakıfBank Kadın İşletme Kredisi'ni hem kadınlarımızın hem de ülke ekonomimizin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Keşfet